Neretai žaidimo sėkmė yra matuojama pagal skaičių, kuris parodo kiek žaidėjų vienu metu žaidžia tam tikrą žaidimą. Kuo daugiau žaidėjų prisijungia į žaidimą vienu metu, tuo didesnė tikimybė, kad buvo parduota nemažai žaidimo kopijų ir klojamas kelias projekto finansinei sėkmei. O kaip rodo parduotuvės „Steam“ skaičiai, naujasis „Resident Evil 2“ praėjusią savaitę startavo itin sėkmingai.

„Resident Evil 2“ neseniai ne tik pasiekė, bet ir viršijo 74 tūkstančių vienu metu žaidimą įsijungusių „Steam“ vartotojų kartelę. Žinoma, tai nėra tiek jau daug, jei lygintume su tokiais žaidimais kaip „DOTA 2“, „Counter-Strike: Global Offensive“ ar net kitu „Capcom“ žaidimu „Monster Hunter World“. Tačiau tai tikrai yra daug siaubo žaidimui bei visai „Resident Evil“ serijai.

„Resident Evil 2“ pasiekimas viršijo 2017 metais pasirodžiusio „Resident Evil 7“ žaidėjų piką net keturis kartus. Pastarasis žaidimas tegali pasigirti 18 tūkstančių vienu metu žaidusių žaidėjų skaičiumi, o bendras visų serijos žaidimų pasiekimas „Steam“ platformoje yra apie 48 tūkstančius žaidėjų.

Išties šie skaičiai neturėtų stebinti. „Resident Evil“ serija jau ilgus metus yra išlikimo siaubo žanro vėliavnešiai, nors pastaruoju metu nemažai žaidimų nepavyko įgyvendinti lūkesčių. „Resident Evil 7“ kūrėjų komandai pavyko sukurti naują formulę. Na o dabar „Resident Evil 2“ mėgaujasi šlove, kurios originalusis žaidimas sulaukė prieš 21 metus.