Daugelis neseniai prasidėjusių gandų gali būti tikri, kadangi „Relic“ atskleidė didelę užuomeną, jog kurią kosminį RTS „Homeworld 3“.

Neseniai vienas iš žurnalistų apsilankė kūrėjų studijoje ir pabandė išpešti šiek tiek informacijos apie būsimąjį žaidimą ir svarbiausia, sužinoti ar jis ištiesų kuriamas. Kol kas kūrėjai kalba miglotai, ne itin nori atskleisti turimą informaciją, tačiau iš jų žodžių galime suprasti, jog žaidimas ištiesų kuriamas.

„Galimybė tikrai yra“, – sakė vienas iš kūrėjų. Pabandyta paklausinėti dar vieną kūrėją, bet taip pat nesėkmingai. „Homeworld 3, aš negaliu tiesiog imti ir pasakyti jums kažką apie tai“, – sakė Chris Degnan, „Company of Heroes: Tales of Valor” dizaineris.

Šiuo metu „Relic” dirba ties trimis žaidimais: „Dawn of War II“, „Company of Heroes: Tales of Valor“ bei „Company of Heroes Online“.

Generalinis vadybininkas Tarrnie Williams pripažysta, jog „Relic“ dirba prie 3-4 žaidimų, tas ketvirtasis ir gali būti „Homeworld 3“.

Vienas iš kūrėjų pridūrė: „Homeworld mums visada buvo brangus, tai buvo mūsų pirmasis produktas ir turės ypatingą vietą mūsų širdyse“.

„Homeworld“ pirmą kartą pasirodė dar 1999-iais ir susilaukė neįtikėtino populiarumo. Vėliau pasirodė antroji serijos dalis, kuri buvo pripažinta kaip geriausia kosminė realaus laiko strategija.