Jei pasitikti smagią vasarą, tai – tik su pačiomis geriausiomis naujienomis. Ir būtent tokių turime šiandien. Jos susijusios su garsiuoju žaidimu „Red Dead Redemption“. Viena iš jų yra ta, kad jau yra paskelbtas šio žaidimo atnaujinimas, kuris visus kviečia išbandyti savo jėgas medžioklės iššūkyje. Turėsite galimybę medžioti pačius įvairiausius gyvūnus ir už tai gausite taškų. Už mažus gyvūnus skiriamas po 1 tašką; už vidutinius – po 2; o už didelius – po 3 taškus. Tačiau ir tai dar ne viskas – medžioklei įsibėgėjus kartas nuo karto turėsite galimybę medžioti ypač stambius gyvūnus, pavyzdžiui, vilkus ar lokius ir už juos gauti premijos taškų. Beje, šiose medžiotojų varžybose nebus galimybės užpulti kitų žmonių.

Tačiau tai – tik viena džiugi naujiena. Pristatytas ir naujas „Red Dead Online“ multiplayer režimas, kuris vadinasi „Head for the Hills“. Būsite medžiojami oponentų ir tiks nuo jūsų sumanumo bei vikrumo priklausys, ar pavyks išsigelbėti.

Tačiau ir tai dar ne viskas: visiems „Red Dead online“ žaidėjams „Rockstar“ suteikia priežiūros paketą, kurį sudaro:

  • 5x Potent Miracle Tonic
  • 5x Potent Snake Oil
  • 5x Potent Health Cure
  • 5x Potent Bitters
  • 120x Express Revolver Ammo.

Taigi, kaip matyti, įvyko nemažai įvairių pokyčių ir tai dar ne viskas – „Rockstar“ informuoja, kad bus įdėta dar daugiau pastangų tam, kad ateityje sulauktumėte naujo turinio.