Praeitą savaitgalį vykusiame „Video Games Awards 2012“ buvo išrinkti visi geriausi savo klasės žaidimai: metų žaidimas, veiksmo, FPS ir net muzikiškiausias. Ko tame sąraše nėra, yra Apple produktų žaidimai- šiuo atveju iPad ir iPhone. Aišku, juos išrinko patys Apple darbuotojai ir žaidimus mylintys žmonės. (Fone groja būgnai) Ir štai tie du išrinktieji- Rayman Jungle Run tapo geriausiu iPhone metų žaidimu, o The Room iPad planšetės! Visi lenkiamės ir plojame jų kūrėjams Ubisoft Entertainment ir šviesos greičiu tobulėjantiems Fireproof Games!

O kas gi buvo kiti laureatai, kuriems pritrūko kelių balsų iki pergalės? Dviejų žmonių sukurtas Super Hexagon su visų teigiamai įvertintu muzikos takeliu buvo netoli pergalės kovoje su Rayman’u, kurio šypsena papirko visus teisėjus. Norintys išbandyti šį antrą vietą užėmusį labai intensyvų žaidimą (gal net sukeliantį epilepsijos priepuolius!), galite jį įsigyti nuėję štai čia.

iPad žaidimų sferoje kovojo trys žaidimai: nugalėtojas The Room, Eufloria ir Waking Mars. Įdomiausia, jog abu pasekėjai buvo išrinkti skirtingose šalyse: Eufloria Didžiojoje Britanijoje, o Waking Mars Amerikoje. Bet vis vien nugalėjo žaidimas, už kurį balsavo visi Apple darbuotojai ir žaidėjai iš skirtingų šalių.

Sveikiname visus nugalėtojus!

Edge-magazine.com. Games.lt