Šių metų pradžioje pasirodęs vaidmenų žaidimas apie piratus „Raven’s Cry“ sulaukė daug kritikos. Praktiškai visas žaidimas išėjo sulūžęs – dialogai, kovos sistema, prastas judėjimas, na žodžiu, viskas. Projektas net kelis kartus buvo atidėtas – iš pradžių vieną, paskui antrą, paskui trečią kartą, tačiau išvengti prastų balų tai jam nepadėjo. Kranksėjo varnas, kranksėjo ir prikranksėjo sau dvejetus, trejetus, na gal dar vieną kitą vos gyvą ketvertą. Pažvelgus į žaidėjų atsiliepimus – vaizdelis dar baisesnis.

Tačiau žaidimą sukūrusi studija „Reality Pump“ taip visko palikti neketina. Senas piratų laivas skandinamas, o iš jo nuolaužų bus kalamas naujas. Kūrėjai paskelbė sutvarkysiantys visas žaidime esančias klaidas ir perleisiantys jį nauju pavadinimu – „Vendetta: Curse of Raven’s Cry“.

„Vendetta: Curse of Raven’s Cry“ pasiūlys daugiau nei 50 valandų turinio, turės virš 360 skirtingų veikėjų, daugiau nei 500 užduočių, virš 120 minučių kinematografinių vaizdo intarpų, pasižymės autentiškais ginklais, lokacijomis bei vietovėmis, patobulės kovos sistema ir laivų mūšiai, ženkliai pagerės įgarsinimas ir lūpų sinchronizacija.

Originaliojo „Raven’s Cry“ turėtojai perleidimą gaus nemokamai. Kada jo sulauksime, šiuo metu neskelbiama, tačiau „Reality Pump“ teigia, jog kūrimo darbai jau artėja prie pabaigos. Tad, galbūt, dar šiais metais.

Daugiau informacijos galite rasti naujai startavusiame oficialiame žaidimo tinklapyje.