Po šiek tiek laiko „James Bond“ grįžta į asmeninius kompiuterius su naująja dalimi – „Quantum of Solace“! Mes vėl galėsime stilingai išgelbėti visą pasaulį!

„Quantum of Solace“ naudos patobulintą „Call of Duty: Modern Warfare“ grafikos ir fizikos varikliuką. Taigi, galime tikėtis daugybės smagių sprogimų, specialiųjų efektų… lygiai taip pat kaip ir filme.

Žaidėją matysime iš pirmo asmens perspektyvos, bet atliekant specialius veiksmus ir ieškant priedangos, kamera pereis į trečio asmens (panašiai kaip ir „Vegas 2“).

Žaidimas bus lyg jungiamoji dalis tarp prieš tai buvusio „Casino Royale“ ir naujojo „Quantum of Solace“ filmų. Kelios scenos netgi buvo iškirptos iš ankstesniojo filmo, kad galėtų būti panaudotos žaidime! 🙂

Taigi, nusimato daug veiksmo: bėgiosime stogais, sprogdinsime pastatus… bet tikriausiai nepamatysime atvirų susišaudymų… Pačios kovos bus pagrįstos sėlinimu ir artima kova, kas, manau, bus dar smagiau. Puiki kombinacija tarp loginio žaidimo ir nenutrūkstamų nuotykių ir veiksmo!

Žaidimas planuojama, kad parduotuves pasieks jau šį rudenį – taigi, ne tiek ir daug beliko laukti! 🙂