Pirmoji išsami „Quantum Break“ eigos demonstracija įvyks „Gamescom“ parodoje šį rugpjūtį, o pats žaidimas prekybą pasieks kitais metais, skelbiama jo kūrėjų puslapyje patalpintame klipe. Studija „Remedy Entertainment“ taip pat patvirtino, jog nedalyvaus birželį vyksiančioje „E3″ parodoje.

„Quantum Break“ yra išskirtinai konsolei „Xbox One“ kuriama trečio asmens šaudyklė, kurios herojai turi galių manipuliuoti laiku. „Quantum Break“ sudarys dvi dalys: pats žaidimas ir specialiai jam sukurtas su tikrais aktoriais nufilmuotas TV serialas.

„Žaidimas yra apie herojus, o TV serialas – apie blogiečius. Žaidime valdote Jacką Joyce‘ą, kuris desperatiškai stengiasi pašalinti įtrūkimus laike, dėl kurių gali ištikti pasaulio pabaiga. Modernaus TV serialo pavidalu stebėsite machinacijas ir kovas dėl valdžios korporacijoje „Monarch“, kuri yra pagrindinė Jack‘o priešė“, – pasakojma klipe.

Prieš pusmetį žurnalui „Edge“ duotame interviu „Remedy Entertainment“ frančizių vystymo vadovas Oskaris Hakkinenas patikslino, kaip žaidimas ir serialas papildys vienas kitą.

„Po kiekvieno žaidimo eigos epizodo atsirakins po naują serialo epizodą, tačiau bus galima pasirinkti, kada jį peržiūrėti. Geriausias potyris būtų pasiektas žaidžiant žaidimą ir po kiekvieno jo epizodo nuosekliai žiūrint serialą, bet jei norisi skirti kelias valandas tik pačiam žaidimui, serialo galima ir nežiūrėti, iš karto tęsti žaidimą toliau, o praleistas serialo dalis peržiūrėti vėliau per „iPad“ ar telefoną“, – žurnalui „Edge“ sakė „Remedy Entertainment“ frančizių vystymo vadovas.

Senomis puslapio „Kotaku“ žiniomis, nuo tam tikrais momentais priimtų sprendimų priklausys atrakinamų serialo epizodų turinys.

„Remedy Entertainment“ išplatinto klipo pabaigoje galima išvysti kelias nuotrpas iš žaidimo eigos (nuo 1:20). Kartu su šiuo klipu buvo patalpinta ir saujelė naujų „Quantum Break“ vaizdų.