2005-ųjų „E3“ parodoje kompanija „Activision“ pirmą kartą pademonstravo žaidimą „Enemy Territory: Quake Wars“. O turėjo jis pasirodyti dar praeitais metais. Pastarąją datą jis „pametė“, kaip ir dar dvi po to buvusias. Tačiau atrodo, kad jau dabar „Enemy Territory: Quake Wars“ galų gale pasirodys šiais metais.

Ne per seniausiai „Activision“ ir „id Software“ paskelbė, jog žaidimas jau tapo auksiniu ir jo PC versija pasirodys spalio 2 dieną Šiaurės Amerikoje ir rugsėjo 28 Europoje bei Australijoje. „Xbox 360“ ir „Playstation 3“ versijos taip pat bus, tačiau dar nepaskelbta kada.

„Enemy Territory: Quake Wars“ veiksmas vyksta dar prieš „Quake II“ įvykius, ateivių rasės „Strogg“ planetoje. Žaidėjai galės žaisti bet kurioje barikadų pusėje, „online“ arba „offline“ rėžimuose, su kompiuterio valdomais oponentais arba su gyvais priešininkais. Taip pat žaidėjams bus prieinamos 5 skirtingos klasės.

„Enemy Territory: Quake Wars“ yra vienas iš nedaugelio „Quake“ serijos žaidimų, kurie turi tik „T“ (Teen) reitingą. „M“ (Mature) reitingo padėjo išvengti pirmojo „Quake“ versija skirta „Sega Saturn“ žaidimų kompiuteriui, kuri taip pat turėjo „T“ reitingą.