Vakar interneto platybėse pagaliau atsirado, taip laukiamo populiaraus žaidimo Quake tęsinio, tinklalapis. Nors pilna šios svetainės versija pasirodys tik šią vasarą, tačiau keli dalykai mums jau yra prieinami. Visų pirma mūsų dėmesiui yra pateikiama žaidimo istorija, kuri jau buvo pranešta anksčiau.

Paslaptinga Strogg’u rasė užpuolė žemę. Po ilgų ir varginančių karų, invaziją pavyko atmušti. Žemės vadai nusprendė jog tai yra parazitai ir juos reikia išnaikinti bet kokiu atveju. Tada į Stroggų planetą buvo pasiųstas žemės desantas, kurį deja sunaikino priešlėktuvinė žemės gynyba, pavadinta slaptu vardu „The Big Gun“. Tačiau vienam erdvėlaiviui pavyko išlikti ir galiausiai jos kariai užmušė Stroggų vadą Makroną. Bet jie atgimsta ir panašu, jog tai bus paskutinis mūšis už Žemę, toli nuo jos. Būtent šiuo metu, kai į planeta gabenama dar daugiau karių, jums ir reikia atlaikyti Stroggų atgimimą.

Toliau tinklalapyje yra pateikiama puikios kokybės Quake 4 filmukas ir galimybė užsiregistruoti elektroninėms naujienoms. Deja registracija šiuo metu yra prieinama tik Šiaurės Amerikos gyventojams. Quake 4 planuojamas išleisti asmeniniams kompiuteriams ir Xbox 360 konsolei, jau šių metų gale.

www.Quake4game.com