Ir kasgi galėjo pagalvoti, kad „Sony“ ruošiama „PSP2“ konsolė galia galės prilygti „Xbox 360“ konsolei, kuri beje, grafikos atžvilgiu sugeba konkuruoti su „Playstation 3“ konsole?

Na tačiau taip bus. Mums nuo to tik geriau. Detalumas pokolkas niekam nepakenkė.

Kolkas žinoma tik tiek, kad žaidimų kompiuteris turės 1GB operatyviosios atminties. Na, o apie kitus faktorius tiek ir teužsimenama: galia jis prilygs „Xbox 360“

Tačiau kaipgi dėl baterijos gyvavimo laiko? Tie patys gandai sako, kad tai bus didelės galios, bet mažo energijos suvartojimo kombinacija. Dėja, skamba kažkaip neįtikėtinai. Na, o ir sąvoką „mažas energijos suvartojimas“ kiekvienas supranta savaip.

Visgi manau tokia žinia lies ir gan skaudžiai lies kainą. Į mažą dėžutę sukišti „Xbox’o“ galią – reikėjo pasistengti, o tai kaip taisyklė visada kainuoja brangiai.

Beje, dar viena bloga žinia: kompiuteris neturės „UMD“ įrenginio. Kūrėjai bandys tai kompensuoti su 16GB integruotos „Flash“ tipo atminties, bei atminties kortelės jungtimi. „Sony“ teigia, kad žaidimų parduotuvė bus itin panaši į „PSPGo“ variantą. Tiesa, vėlgi sklinda gandai, kad bus bandoma tartis su žaidimų leidėjais, kad jie žaidimus rašytų į atminties korteles. O tai reiškia, kad žaidimai pabrangs 20 Litų, kadangi maždaug tiek kainuoja 2GB atminties kortelė („Sony“ pamėgto M2 tipo).