„Sony“ nusprendus atidėti konsolės „Playstation 3“ pasirodymą Europoje bei sumažinus pardavimų Š. Amerikoje ir Japonijoje planus, „Microsoft“ ir „Nintendo“ gyvenimas bent kuriam laikui gerokai palengvėjo. Metų pabaigos švenčių sezonas nušvito naujomis spalvomis ir galimybėmis – tarkime „Nintendo“ staiga tapo vienintele šiais metais naują konsolę Europoje pristatančia kompanija.

Kaip žinia, „Sony“ sumažino šių metų „Playstation 3“ pardavimo planus nuo 4 iki 2 milijonų konsolių. Tuo tarpu „Nintendo“ į tai atsakė pranešimu, jog pasirengimas „Wii“ pasirodymui vyksta pagal planą. Per šiuos metus bei pirmą 2007-ųjų ketvirtį kompanija tikisi parduoti 6 milijonus konsolių.

„Microsoft“ nepraleido eilinės progos įgelti dėl „Playstation 3“ būsiančio „Blu-ray“ optinių diskų įrenginio. Anot kompanijos atstovo, nieko keisto, kad „Sony“ prieraišumas nepasiteisinusiam formatui verčia keisti planus. Nepamiršta ir paminėti, jog Europos rinka išlieka prioritetine planuojant su „Xbox 360“ susijusias naujoves.

Na, ar „Blu-ray“ formatas tikrai nepasiteisinęs spręsti dar ankstoka, o ir „prioritetinė Europos rinka skamba“ keistokai. Kaip ten bebūtų, šiais metais „Playstation 3“ matysime kaip savo ausis, na o tai tikrai nedžiugina.