Panašu, kad „Playstation 3“ konsolės paklausa ir tiekimas JAV rinkoje galų gale stabilizavosi. Didžiosios prekybos įmonės teigia turinčios pakankamas PS3 atsargas. Anot jų atstovų, situacija su tiekimu net geresnė, nei kad buvo su X360 prieš metus.

Pardavimus internetu stebinčio tinklalapio „NotifyWire.com“ teigimu, PS3 pasiūla tikrai pakankama ir JAV pirkėjams nereikia laužyti galvos, kur gi konsolę nusipirkti.

Paprastai esant tokiai situacijai pardavėjai pasinaudoja proga vilioti pirkėjus ir įvairiais komplektais pridedami kelis žaidimus ar panašiai. Deja, PS3 atveju tai, panašu, neveikia, nes pati konsolė yra pakankamai brangi ir daugelis žaidėjų nesidomi siūlomais rinkiniais, o tiesiog perka PS3 + kelis norimus žaidimus.

Nors PS3 tiekimo stabilumas šventiniu laikotarpiu ir yra kiek netikėtas, pastebima, kad menkas žaidėjų susidomėjimas PS3 deriniais su kitais produktais yra blogas ženklas „Sony“. Panašu, kad nepaisant ką tik įvykusio debiuto konsolė nėra žūtbūt ieškomas, perkamas ir trokštamas pirkinys. Ji perkama daugiausiai remiantis sausu išskaičiavimu ir pasvertai, na o kuomet pirkėjai taip elgiasi, pasinaudoti premjerine panika sunku.