Keletas nepriklausomų interneto šaltinių pranešė, turintys žinių, jog Sony per sekančios savaitės spaudos konferenciją Tokijuje planuoja pranešti kažką „labai svarbaus“. Nepatvirtintais duomenimis, tai galėtų būti naujos kartos konsolės PlayStation 3 išleidimo detalių paskelbimas.

Tuo tarpu Sony Europe vadovas, kalbėdamas tinklalapiui GamesIndustry.biz, sakė, kad kompanija iš tikrųjų planuoja didelį anonsą sekančią savaitę, tačiau susilaikė nuo komentarų kas bus diskutuojama ten. Kas reiškia, kad pranešimas nebūtinai turi būti apie PS3.

Bet visgi daugelis faktų teigia priešingai. Jeigu pareiškimas įvyktų sekančią savaitę, tai įvyktu beveik prieš savaitę, kada turi prasidėti Game Developers Conference San Jose ir beveik dvi savaitės prieš Sony 2006 finansinių metų pabaigą.

Paskelbiant PS3 Tokijuje, ne tik būtų duota peno naujoms japonų žurnalistų kalboms, bet taipogi taptų labai svariu objektu Game Developers Conference metu. O taip pat ir SCE vadovas Phil Harrison gautų nepaprastai platų diapazoną savo kalbai šios konferencijos metu. Taigi, visos šviesos paminėti PS3 užsižieba žaliai.