Norėdama atsidėkoti žaidėjams už kantrybę, „Project CARS“ kurianti studija „Slightly Mad“ kas mėnesį papildys žaidimą nemokamais automobiliais. Pirmasis iš jų  — „Lykan Hypersport“. Kas tai per gražuolis pamatysit trumpame žemiau pateiktame filmuke.

Kiek laiko tęsis kūrėjų geranoriškumas bei kiek automobilių gausime nemokamai, tegalime tik spėlioti. Bet gestas gražus. Visada smagu gauti kažką už dyką. Primenu, jog „Project CARS“ turėjo pasirodyti dar praėjusių metų lapkritį, bet vėliau išleidimo data buvo perkelta į šių metų kovą. Šių metų vasarį paaiškėjo, kad kūrėjams dar reikia šiek tiek laiko projekto poliravimui, todėl „Project CARS“ buvo atidėtas dar kartą — iki balandžio. Atidėjimai tuo nesibaigė. Prieš keletą savaičių kūrėjai paskelbė, kad žaidimas vėl atidedamas ir dabar pasirodys gegužės viduryje.

Kam tiek atidėjimų? Labai paprasta: kūrėjai nori būti tikri, kad išleidimo metu žaidimas veiks sklandžiai ir be didesnių klaidų. „Project CARS“ pasirodymo laukiama „PC“, „PS4“, „Xbox One“ bei „Wii U“ platformose.