Dashiell Ponce de Leon iš Ričmondo JAV pardavinėdamas nelegalią programinę įrangą uždirbo apie 192 000 dolerių. Tačiau, tokiu būdu ilgai neišgyvensi. Jis buvo pagautas – du kartus. Tiesa, pirma kartą jis atsipirko gan lengvai. 2001 metais sugautas, jis turėjo pasirašyti viešą atsiprašymą ir pasižadėjimą nekartoti.

Atrodo jis į pasižadėjimą nusprendė nekreipti dėmesio, kadangi visai neseniai buvo ir vėl sugautas. Tik jau šįkart ištrūkti su pasižadėjimu nepavyko. JAV Kolumbijos apygardos teismas nuteisė jį kalėti 3 metus ir 10 mėnesių. Teismas tai pat priteisė jį sumokėti 1 150 000 dolerių padaryta žalą. Būtent tiek buvo įvertinta Ponce de Leon padaryta žala.

Federalinių institucijų duomenimis Ponce de Leon valdė du tinklalapius: Powerbackups Ultimate Software Backup Resource ir Softworks #1 Software Backup Service, kuriuose jis nelegaliai pardavinėjo apie 200 pavadinimų žaidimus ir programinę įrangą.

Pardavinėdamas tokius žaidimus, kaip Harry Potter 2, NBA Live 2003, jis tai pat nepraleido progos pasiūlyti pirkėjams ir kiek brangesnių programų. Tarp jų Macromedia Flash MX (kaina 499 doleriai), Adobe Photoshop 7 (kaina 609 doleriai), Lightwave 6 (kaina 2495 dolerių), Autodesk Autocad 2004 (kaina 3750 dolerių) ir MS Windows 2K Datacenter (kaina 26 000 dolerių).

Ta proga, Entertainment Software Association prezidentas Douglas Lowenstein tiesiog plojo rankomis: „Bausmės kurių metu programinės įrangos piratai gauna realias laisvės atėmimo bausmes, turėtų atgrasinti visus kitus. Mano manymu, tai puikiai įrodo jog intelektualinę nuosavybę gina įstatymas“.