Šią savaitę prasideda dar vieno MMO žaidimo Fury uždaras beta testavimas.

Veiksmas prasidės jau šį penktadienį, todėl paskubėję, gal dar suspės patekti į šį žaidimo seansą.

Fury – tai daugelio žaidėjų žaidimas, kuriame atsisakoma standartinio ir daugelyje MMO sutinkamo „grindinimo“. Didžioji dalis dėmesio skirta būtent greitoms PVP (žaidėjas prieš žaidėją) kovoms.

Šios kovos paremtos įvairiais kovos menais įpinant ir gravitacijai nepaklūstančius įspūdingus judesius, kokius galėjome pamatyti tokiuose filmuose kaip Crouching Tiger Hidden Dragon. Kiekviena žaidimo sesija parinks varžovus pagal jūsų įgūdžius ir pasiekimus, taip užtikrinant, kad nebus vieno ar keleto išskirtinių, kurie „ownins“ likusius. Taip pat galima tikėtis ir keleto skirtingų žaidimo režimų, taip kad nuobodu nebus.

Ir nors čia nebus atskirų klasių ar lygio kėlimosi sistemos, savo kovos sugebėjimus žaidėjai galės tobulinti net keturiais šimtais skirtingų, „atrakinamų“ sugebėjimų. Taip pat žadama daugybę įvairių pasirenkamų šarvuotės tipų bei ginklų. Be kita ko ir žaidėjų rangai – tiek individualūs, tiek atskirų klanų.

Jei visa tai bus įgyvendinta be didesnių priekaištų – panašu kad turėsime visai neblogą ir kiek kitokį MMO žaidimą. Akys irgi bus pamalonintos – žaidimas suksis ant Unreal Engine 3 varikliuko. Taip pat verta paminėti, kad sisteminiai reikalavimai nėra patys mažiausi.

Na ir galiausiai jei norite pabandyti patekti į beta testavimą – skubėkite registruotis Fury tinklalapyje. Taip pat reikės ir DirectX diagnsotinio failiuko, taip kad geriau jau darykite tai iš to „kompo“ iš kurio planuojate žaisti 🙂