Visi tikrojo futbolo fanai gali džiūgauti, kadangi „Konami“ paskelbė apie naująją „Pro Evolution“ futbolo žaidimų dalį – „Pro Evolution Soccer 2008“.

Žaidimas planuoja būti išties multiplatforminis. Jau šį rudenį „Pro Evolution Soccer 2008“ pasirodys „PlayStation 3“, „Xbox 360“, „PS2“, „PSP“ ir „DS“ konsolėms, bei asmeniniams kompiuteriams.

Pranešama, jog šiais metais pagrindinis dėmesys bus teikiamas „naujos kartos“ technologijoms. Kaip vienas pavyzdžių, buvo pateikta nauja priešininkų DI sistema, pavadinta „Teamvision“.

„Teamvision“ – tai sistema, kuri leis priešininkų komandos žaidėjams pačiame žaidime atpažinti ir prisitaikyti, ar tiesiog surengti savo atsaką, į jūsų naudojąmą strategiją. Anksčiau kompiuteriniai personažai reaguodavo tik į įvykius aikštėje.

„Mes pilnai tikime, jog su nauja „Teamvision“ DI sistema pakėlėme visą žaidimų seriją į naują lygį“, – kalbėjo žaidimo prodiuseris Shingo Takatsuka.

Iš kitų naujovių žaidime, kurios yra žinomos šiuo metu, tai gerokai tobulesnė grafika. Juk visgi naujoji dalis ruošiama ir ant naujos kartos konsolių. O taip pat patobulinta artimoji žaidėjo valdymo sistema, galimybė pasirinkti žaidėjų skaičių sienelėje ir t.t.