Šiandien kompanija Planetwide Games pranešė, jog jos būsimas ryšio vaidmenų žaidimas RYL: Path of the Emperor siūlo žaidėjams laimėti net milijoną dolerių ir vien už tai, jog žaidi. Viskas ką jums reikia padaryti, tai užsisakyti žaidimą iš anksto, įsigyti parduotuvėje ar tiesiog parsisiųsti iš jų tinklalapio. Deja, pilnai įsigyti žaidimą parduotuvėje bus įmanoma tik kovo pabaigoje.

Norintys laimėti prizą, užsisakę žaidimą iš anksto, jį gavę turės žaidime sudalyvauti „žaidėjas-prieš-žaidėją“ stiliaus turnyre. Kvalifikacinės varžybos prasidės jau liepos 1 dieną, o baigsis tik 2006 metų balandžio 30 dieną. Finalą žadamą transliuoti internetu, o pačios kovos vyks Electronic Entertainment Expo (E3) parodos metu, Los Andžele. Daugiau informacijos – www.ryl.net.

Šiuo metu žaidimas jau tapo auksiniu Šiaurės Amerikoje, ir iš ankščiau minėto tinklalapio galima parsisiųsti pilną versiją, kuria galėsite naudotis 30 dienų nemokamai. Kaip teigia pati kompanija, jau vien Šiaurės Amerikoje, šio žaidimo žaidėjų yra apie 500,000.

„Planetwide Games džiaugiasi galėdama, visiems angliškai kalbantiems žmonėms, pasiūlyti tokį puikų žaidimą, o kartu su juo ir konkursą, skirtą net 8.2 milijono žaidėjų visame pasaulyje“, – kalbėjo Planetwide prezidentas Kevinas Donovanas. O kaip teigia Atari atstovas – „1,000,000 dolerių yra fantastiška suma kompiuteriniam žaidimui.

RYL: Path of the Emperor tai ryšio vaidmenų žaidimas, kuriame jūs turite tobulėti tyrinėdami aplinką ir kovodami prieš priešus, bei tobulindami savo alternatyvųjį personažą. Iš viso žaidėjams siūloma net 20 personažo klasių, iš jų tokius kaip karys, dvasininkas, magas ar samdytas žudikas. Taigi, kartu su daugybe kitų žaidėjų, jūs keliaujate po milžiniškus žemėlapius, uždaras erdves ir taip tobulinate save.

Šį žaidimą galite išbandyti ir jūs, jokių sienų ar šalių apribojimų nėra, kas gali laimėti prizą, žinoma patartina būti 18 metų. O milijonas dolerių, tai net du su puse teleloto aukso puodai, šansai tie patys, tačiau žaidime bent jau šis tas priklauso nuo jūsų.