Derėtų atsisveikinkite su sudėtingomis instrukcijomis ir ilgais paaiškinimais kaip naudotis savo namų pramogų sistema. Šiandien „Consumer Electronics Show“ parodoje „Logitech“ pristatė „Logitech Harmony 1100“ universalų nuotolinį valdymo pultą, kuris suteikia visiškai paprastą, bet galingą namų pramogų sistemos kontrolę pasitelkiant pritaikomą 3,5 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną.

„Logitech“ naujausias valdymo pultas turi jutiklinio ekrano sąsają, kuri leidžia patogiai įvesti norimas komandas. „Harmony 1100 nuotolinis“ valdymas pelnė „CES 2009“ dizaino ir technikos apdovanojimą „Novatoriškiausių pramoginių priedų namams“ kategorijoje. Tai antri metai iš eilės, kai „Logitech Harmony“ nuotolinis valdymas laimi šį apdovanojimą.

„Naujasis „Harmony 1100“ yra savaime suprantamas „Harmony“ produktų linijos pažado tesėjimas – supaprastinti sudėtingų namų pramogų sistemų naudojimą,” – sakė Logitech „Harmony“ verslo padalinio vadovas Ashish Arora. „Kadangi vis daugiau žmonių pramogauja savo namuose, „Harmony 1100“ palengvins žmonėms išnaudoti savas namų pramogų sistemas – ir tik už dalį tradicinių universalių valdymo pultų kainos.“

Vienu prisilietimu delno dydžio „Harmony 1100“ nuotolinis valdymo pultas sukuria visišką namų pramogų sistemos kontrolę. Dėl visiškai pertvarkytos programinės įrangos, 3,5 colių įstrižainės prisilietimui jautrus ekranas, pasižymintis QVGA raiška, yra puikus jūsų sistemos valdymo pagrindas. Naudodami naująją Harmony programinę įrangą galite išsirinkti dažniausiai naudojamas komandas ir jas padaryti lengviau pasiekiamomis. Pavyzdžiui, jei mėgstate žiūrėti filmus ir nuolat naudojate „play“ ir „pause“ mygtukus, galite „Harmony 1100“ nustatyti, kad šios komandos būtų tiesiogiai prieinamos ekrane kai tik filmas prasideda.

Be to, šalia pritaikomo lietimui jautraus ekrano „Harmony 1100“ siūlo ir paprastas detales, kurios taip pat palengvina naudojimą, t.y. liečiami vedliai, kurie išdėstyti aplink jutiklinį ekraną ir padeda pirštams atsidurti reikiamoje padėtyje, kad būtų pasirinkta tinkama komanda. Viršutinė korpuso dalis padengta juodu aliuminiu, o minkšta apačia „Harmony 1100“ ne tik padaro maloniu laikyti, bet ir suteikia prietaisui stilingą išvaizdą. Taip pat, „Harmony 1100“ turi ilgai veikiančią įkraunamą bateriją.

Kad suteiktų dar daugiau patogumo, „Harmony 1100“ turi integruotą radijo dažnių imtuvą. „Harmony RF Extender“ (parduodamas atskirai) suderintas su „Harmony 1100“ nuotoliniu valdymu leidžia valdyti įrenginius, esančius už uždarytų durų ar netgi tuos, kurie yra kitame kambaryje (iki 30 metrų atstumu).

„Harmony 1100“ išsiskiria vieno prisilietimo principu paremta valdymo sistema, kurią tobulina didžiausia pasaulyje audio ir video įrangos duomenų bazė. Valdymą pagerina ir patogi internetinė sąranka. „Harmony 1100“ nuotolinis valdymas supaprastina jūsų pramogų sistemą vienu prisilietimu paremto valdymo būdu. Bet kuris šeimos narys gali nurodyti tai ką nori daryti tiesiog išsirinkdami atitinkamą ekrano simbolį. Tereikia paspausti „Žiūrėti TV“ ir „Harmony 1100“ atlieka visa kita – įjungs televizorių, DVD grotuvą ar bet kurį kitą reikalingą prietaisą. Nebereikia atskirai valdyti kiekvieno iš sistemos komponentų – „Harmony 1100“ kontroliuoja viską.

„Logitech“ internetinis sąrankos vedlys suteikia „Harmony 1100“ lengvai naudojamą apipavidalinimą. Dėka „Harmony 1100“ intuityvaus sąrankos vedlio paprasta įvesti įrangos komponentų tipą ir modelio numerį. Tada ši informacija automatiškai susiejama su „Logitech“ internetinėje duomenų bazėje esančių daugiau nei 5000 gamintojų ir jų 225 000 įrenginių savybėmis, atskirais kodais ir infraraudonųjų jungčių komandomis. Prietaisai, nesantys duomenų bazėje, gali būti greitai pridėti. Galite būti tikri, kad „Harmony 1100“ valdymas derės ir puikiai veiks su šiandien turimais ar planuojamais ateityje įsigyti įrenginiais.

„Harmony 1100“ pasirodys Europoje vasario pradžioje, o rekomenduojama mažmeninė kaina – 449 eurai.