Sutikus 2013 metus, daugelis žaidėjų žvelgia atgal ir nominuoja labiausiai įstrigusius 2012 metų žaidimus. Kaip ir kiekvienais metais, didelio biudžeto, bei garsių kompanijų žaidimai skina laurus ir yra vieni iš perkamiausių, tačiau šiandien apžvelgsime kiek mažiau žinomą, Spec Ops: The Line. Daugelis žaidėjų, bei apžvalgininkų žaidima vertina tikrai neblogai, dėl jo įtraukiančios istorijos, bei kitokio gameplay. Šiandien pasistengsiu pragrįsti jų nuomonę ir įvardinti 5 svarbiausias priežasti, kodėl verta išbandyti šį žaidimą.
 

1. Aplinkos žala

Kalbėjome jog žaidimas išsiskiria unikalia žaidimo eiga, viena iš jos savybių yra žala aplinkai. Susišaudymų ar išpuolių metu, galime pasinaudoti aplink mus supančiais daiktais ar jų savybėmis. Vienas iš įdomiausių aplinkos panaudojimų , yra smėlis, norėdami išblaškyti priešininką, ar net jį sužaloti, kartais gali tekti šaudyti į sienas ir tikėtis jog nuo jų nukris smėlis kurio dėka mes iškovosime pergalę.

2. Puikus įgarsinimasGalbūt keista ir kartais nė neįprasta atkreipti dėmesį į žaidimo įgarsinimą. Tačiau galiu pasakyti, jog šis žaidimas turi nuostabų įgarsinimą, kiekviena scena, kiekviena svarbi sekundė, galų gale kiekvienas atodūsis yra perteiktas nuostabiai, emocijos itin tikroviškos, o tai ir prisideda, puikios istorijos labui.

3. PasirinkimaiDar viena žaidimo ypatybė, tai jog gali eiti sau priimtinu keliu, pasirinkdamas kardinaliai įvykių seką pakeičiančius pasirinkimus. Kaip bebūtų gaila, istorijos pabaigos mes nepakeisime, tačiau kelią iki jos tikrai galime, kartais tavo šūvis gali įvykius pasukti kita linkme, kartais gali net nenutuokti, jog ką tik pasirinkai vienokią ar kitokią išeitį.


4. „Tamsioji“ istorijos pusėKalbant apie žaidimo istoriją, Spec Ops:The line atskleidžia tamsiąją realybės pusę, parodo, jog karas tai ne žaidimas, tai laukas, kuriame kiekviena sekundė, kiekvienas tavo veiksmas gali būti lemtingas ir paskutinis. Čia jūs vaidinate karį, ne filmų herojų kuris gali veikti vienas ir nieko nestabdomas. Daugybė žiaurių, neteisingų, bei sukrečiančių dalykų nutinka karo metu, tačiau žaidimas to neslepia ir parodo viską, kaip yra iš tikrųjų.

5. Moralinis supratimasVaizdo žaidimai, kaip filmai ar antai reklamos, turi nemažą indelį mūsų gyvenimuose, mūsų sprendimams ar mūsų mąstymui. Vienas iš didžiausių žaidimo pliusų yra, tai jog žaidėjas gali susipažinti su gyvenimu, su jo realybe. Pasistenkite nesutelkti dėmesio vien į savo valdomą herojų, apžiūrėkite aplinką, žmones, galų gale savo kolegas. Apsvarstykite jų sprendimus, drąsa ar baimė veda juos pirmyn?

n4g.com, Games.lt