Talino Technologijos Universitetas Counter Strike: Global Offensive žaidėjų komandas kviečia nesnausti ir jau dabar registruotis į TTÜ e-Sport Summer 2016 kvalifikacines varžybas.  4 geriausios komandos LAN finale susikaus rugpjūčio 20 – 21 dienomis Mustamäe prekybos centre, Taline.

Šį kartą turnyro organizatoriai skelbia dvejas atrankines rungtynes, kurios vyks Faceit platformoje liepos 16 ir 24 dienomis. Kvalifikaciniai žaidimai prasidės 14 valandą, check-in 13 valandą. Dvi geriausios komandos iš kiekvienų kvalifikacinių varžybų  pasidalins 10 000 Faceit taškų ir gaus šansą gyvai  susirungti dėl čempionų titulo. Organizatoriai taip pat pasirūpins kompiuteriais ir monitoriais finalinių kovų metu, tad savo geležies vežtis tikrai nereikės.

Dabartiniame prizų fonde savo  šeimininkų laukia 1500 eurų ir įvairiausia kompiuterinių žaidimų įranga. Pilnas prizų sąrašas netrukus bus paskelbtas TTÜ e-Sport svetainėje.

Turnyro metu žiūrovų ir palaikymo komandų lauks įvairiausios pramogos: bus įrengti rėmėjų stendai, konsolinių žaidimų alėja. LAN finalas prekybos centre  bus transliuojamas gyvai per kino ekraną.

Registracija į kvalifikacines varžybas:

TTÜ e-Sport Summer 2016 – Online Qualifier #1

TTÜ e-Sport Summer 2016 – Online Qualifier #2

Daugiau informacijos čia ir čia.