Pagaliau vienas Blizzard darbuotojų neišlaikė ir prabilo apie galimą išplėtimą vienam iš populiariausių ryšio vaidmenų žaidimui World of Warcraft. Kompanijos „kvestų“ ir žaidimo lygių dizaineris Shawn Carnes, kalbėjo jog „išplėtimas galėtų pasirodyti 2006 metais“. Taipogi jis minėjo, kad naujasis papildymas jau kuriamas ir bsu skirtas aukšto lygio žaidėjams.

Šitai jis išdėstė savo interviu tinklalapiui GamerGod, kuris kalbėjosi su juo GenCon Indy 2005 renginio JAV metu. Bet oficialiai dar kol kas joks papildymas WoW nebuvo paskelbtas, tačiau gerai informuoti šaltiniai teigia, kad jau Blizzard organizuojamame renginyje Blizzard Convention (BlizzCon) spalio mėnesį turėtų būti jau oficialiai pripažinta ir galbūt pateikta daugiau informacijos apie papildymą.

Gan įdomiai šiame intveriu skambėjo žodžiai, jog naujas papildymas galbūt bus pristatytas kaip naujų žemių pateikimas, jau esančiame žemėlapyje. Tai gan realu, kadangi internete jau seniai pasirodė žaidėjų pranešimai, kad jiems pavyko patekti į tokias teritorijas, kurios tuo metu buvo kūrimo stadijoje.

Tai pat galima nuraminti visus žaidėjus, kurie baiminosi dėl to, jog prasidėjus rimtiems išplėtimo darbams, pats žaidimas nenebus atnaujinamas įvairiais nemokamais patobulinimais, kaip, kad Kovų Laukai. Tokie patobuliniami išliks žaidime visą laiką.

O šiandien WoW Europe komanda pranešė apie naują angliškai kalbančių žmonių serverį Lightning’s Blade, kuris atsidarė tik šiandien ir jame nebuvo jokių žaidėjų migracijų, taigi visi jame esantys turi pradėti nuo nulio. Tai puiki galimybė dar naujiems žaidėjams, kartu su visais pradėti nuo nulio.