Kartu su naujausiu „NPD Group“ kompanijos pranešimu apie 2007-ųjų metų konsolių rezultatus JAV, „Microsoft“ išleido ir savo pranešimą spaudai, kuriame pareiškė, kad praraja tarp „Xbox 360“ bei „PS3“ yra ir vis didėja.

Jos duomenimis, šiuo metu JAV teritorijoje iš viso buvo parduota apie 9,15 milijonų konsolių. Tuo tarpu „PS3“ rezultatai gerokai mažesni (netgi turint omeny vienerių metų skirtumą) – vos 3,25 milijonai konsolių.

„NPD duomenimis, per gruodžio mėnesį buvo parduota 1,3 milijono „Xbox 360“ konsolių, tad praraja tarp „PS3″ didėja toliau“, – kalbama oficialiame pranešime.

„Tuo tarpu „Sony“ per gruodžio mėnesį pasisekė parduoti tik apie 798 000 „PS3“ vienetų, kas reiškia, jog „Xbox 360″ lenkia savo konkurentą santykiu 2:1“, – toliau rašoma pranešime.

„Microsoft“ neužmiršo paminėti ir kito labai svarbaus fakto – žaidimų pardavimų. Anot jos, dviejų sėkmingiausių multiplatforminių žaidimų: „Call of Duty 4“ ir „Assassin’s Creed“ rezultatai kalba patys už save. Pirmojo žaidimo „Xbox 360“ versija aplenkė „PS3“ versiją santykiu 3:1, o antrojo – 2:1.