Per amžius mums įprastą pasaulį, kuriame gyvename ir šalia egzistuojantį fantastinį, bauginantį, nepažintą pasaulį skyrė riba. Tačiau dabar ji išnyko… Iškyla didžiulė grėsmė: iš paralelinio pasaulio besibraunantys monstrai, grasinantys sunaikinti viską, kas mums brangu.

Kuomet tenka būti liudininkais kažko nepaaiškinamo ir siaubingo, apsaugoti nuo to gali vienas vienintelis padaras: tas, kuris nepritampa nė viename pasaulyje. Ne monstras, bet ir ne žmogus. Pragaro vaikis.

Šįkart jam tenka susiremti su pabaisų ir nežemiškų padarų armija. Armija, kurią surinkti ir prikelti naujam gyvenimui bei mūšiui bando princas Lukas Gosas. Sūnus monstro, kuris kažkada ir valdė šią Aukso Armiją.

Kadaise nugalėjęs tėvą, Pragaro vaikis dabar turės nugalėti ir jo sūnų. Lemiama kova neišvengiamai artėja…
A vat jums nelauktai netikėtai ir dar vienas marškinėlinis konkursas. Marškinėlių turiu nemažai, todėl šansai laimėti iš ties dideli:). O užduotis paprasta. Kiek aukščiau matote visus pagrindinius filmo veikėjus (geriečius), jums reikia sužinoti visų vardus ir eilės tvarka (iš kairės į dešinę) man juos surašyti.

Vardus surašote eilės tvarka ir siunčiate man adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Pragaro vaikis, o laiške jokiais būdais nepamirškite ir savo niko games.lt. (praėjusių konkursų nugalėtojus paskelbsiu rytoj! nepykit:) )

„Pragaro vaikis: Aukso armija“ Forum Cinemas kino teatruose pradedamas rodyti nuo šio penktadienio!