Svetainių talpinimo (ang. hosting) ir virtualių dedikuotų privačių serverių (VPS) nuomos paslaugas teikianti bendrovė „Bartus pro“, veikianti Domenai.lt vardu, atsižvelgdama į tendenciją per metus vidutiniškai dvigubai augti interneto svetainėse talpinamos ir elektroniniuose paštuose saugomos informacijos kiekiui, pirmą kartą Lietuvoje siūlo klientams neriboti svetainės disko vietos ir duomenų srauto.

„Sparčiai auga verslo įmonių poreikiai svetainės talpai, ypač dabar, kai vis daugiau žmonių naudojasi moderniomis technologijomis ir savo elektroninio pašto dėžutes tikrina darbo, namų kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose. Kad patikrinus elektroninį paštą viename įrenginyje informacija neišnyktų ir būtų matoma kituose, atsiranda poreikis vis daugiau laiškų saugoti serveryje“, – sako bendrovės direktorė Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė. Ji pastebi, kad per metus, vienoje svetainėje internete talpinamos ir elektroniniuose paštuose saugomos informacijos kiekis vidutiniškai išaugo dvigubai – nuo 1000 Mb iki 2000 Mb.

Domenai.lt savo klientams pasiūlė naują planą, kuriuo svetainės disko vieta, duomenų srautas, el. pašto dėžučių ir vienos populiariausių valdymo sistemų – MySQL – duomenų bazių skaičius nebus ribojami. Šiuo planu galės naudotis tiek įmonės, tiek fiziniai asmenys. Pasak D. R. Bartusevičienės, atsiradusi galimybė talpinti neriboto dydžio svetaines turės įtakos visai svetainių talpinimo rinkai. „Artimiausiu metu ši paslauga mūsų šalyje populiarės, kaip šiuo metu yra JAV. Serverių galimybės yra beribės, todėl palaipsniui dings ir mokesčiai už papildomai išnaudotą serverio vietą“.

Naujo plano mėnesinis mokestis 14 lt. Tačiau minimalus terminas – 12 mėnesių. Daugiau informacijos rasite paslaugos teikėjo svetainėje