Tomas Klensis (Tom Clancy) yra vienas geriausiai žinomų vardų moderniojoje amerikiečių literatūroje. Daugiau nei 100 milijonų romanų pardavęs autorius pasaulinę šlovę pelnė dėka neįtikėtinai išsamių ir techninėmis detalėmis pripildytų istorijų. Jo sukurti siužetai ir konspiracijos teorijos, kurių veiksmas vyksta šaltojo karo ir šių dienų laikotarpiais ypač tikroviški, o keletas autoriaus spėjimų knygose išsipildė ir tikrovėje – Tomas Klensis gana tiksliai išpranašavo tragiškus rugsėjo 11-osios įvykius Juntinėse Amerikos Valstijose, Osama Bin Ladeno pagrobimą bei Rusijos ir Gruzijos karą.

Šio autoriaus vardą daugelis žino ne tik dėl jo parašytų romanų, tačiau ir dėl vaizdo žaidimų. 1996-aisiais Tomas Klensis tapo vienu iš žaidimų kūrimo studijos „Red Storm Entertainment“ įkūrėjų ir savo vardą bei siužetus paskolino net keletui sėkmingiausių kompanijos žaidimų. Sulaukus sėkmės, kompaniją įsigyjo žaidimų industrijos gigantė „Ubisoft“, kuri net prabėgus dviem dešimtmečiams toliau leidžia žaidimus įkvėptus Tomo Klensio kūrybos.

Viena sėkmingiausių tokių žaidimų serijų yra „Ghost Recon“. „Ghost Recon“ žaidimų siužetai pasakoja apie JAV kariuomenės specialiųjų pajėgų būrį vadinamą vaiduokliais. Kiekvienas naujas serijos žaidimas nukeldavo žaidėjus į vis kitą pasaulio „karštąjį tašką“, kuriame žaidėjui buvo leidžiama įsikūnyti į vieną iš vaiduoklių būrio narių. Dar 2001-aisiais metais pasirodęs pirmasis šios epinės sagos žaidimas sulaukė galybės liaupsių žaidėjų tarpe ir tapo vienu sėkmingiausiu to meto žaidimų apskritai.

Kovo 7-ąją dieną žaidimų parduotuvėse debiutuos jau dešimtasis serijos žaidimas „Ghost Recon: Wildlands“, kurio veiksmas nukels į 2019-ųjų Bolivijoje vykstantį konfliktą tarp vietos valdžios ir narkotikų prekeivių, kuris netrukus perauga į visą šalį apimančią revoliuciją. Įdomu tai, kad „Ubisoft“ šį žaidimą pasirinko reklamuoti kiek nestandartiniais metodais. Kompanija kartu su žaidimu ketina išleisti ir dokumentinį filmą apie Bolivijoje vykstančią narkotikų prekybą, taip siekdami atkreipti dėmesį į žaidimo istorijos realistiškumą.

„Ghost Recon: Wildlands“ taktinė šaudyklė taps ne tik jubiliejiniu žaidimu šioje serijoje, tačiau ir pirmuoju, kuriame aplinkas galėsime tyrinėti nevaržomai. Žaidimo leidėjai „Ubisoft“ giriasi, kad „Ghost Recon: Wildlands“ yra vienas didžiausių kompanijos išleistų atvirojo pasaulio žaidimų su ypač įvairiomis aplinkomis – miškais, kalnais, dykumomis ir druskingomis Bolivijos lygumomis.

Kitą savaitę startuojantis Tomo Klensio kūrybos įkvėptas „Ghost Recon: Wildlands“ pasirodys „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ konsolėms bei asmeniniams kompiuteriams.