Pokemonai vis dar išlieka vienu labiausiai dominančių dalykų. Šį kartą ir vėl turime naujienų apie juos. Po žinos apie būsimą „Palkia“ pasirodymą „Raid Battle“ praėjusią savaitę, „Pokemon Go“ nustebins dar keliomis puikiomis naujienomis. Išradingieji Niantic kūrėjai pristatė dar keletą naujų personažų, „Diamond“ ir „Pearl“, kilusius iš Sinnoh regiono. Juos bus galima sutikti mobiliajame žaidime. Taip pat ten išvysime ir keletą baby Pokemon.

Puikiai visiems žinomi Lickitung, Tangela, Aipom ir Yanma, dabar evoliucionuos į Lickilicky, Tangrowth, Ambipom ir Yanmega. Tačiau ir tai dar ne visos transformacijos: vyriškasis personažas gali pavirsti į Gallade, o moteriškasis personažas Snorunt pavirti į Froslass.

Jūs sutiksite ir keletą naujų monstrų, tokių kaip Combee, Glameow. Tačiau tai dar ne viskas, dėl ko jūs būsite priversti pašiurpti – jūsų laukia ir keletas pokemonų – fosilijų: laukuose iškasti Shieldon ir Cranidos. Beje, minėjome ir tai, kad bus galima sutikti ir keletą baby Pokemon. Taigi, sutikite: iš kiaušinių gali išsiristi Happiny, Mime Jr. bei Bonsly.

Tačiau Niantic kūrėjai žaidimą ne tik praturtino žaidimą naujais Pokemon personažais, bet ir kitomis galimybėmis. Pavyzdžiui, kai kurie pokemonai dabar gali mokytis naujų atakų bei veiksmų.

Skelbiama, kad minėtasis legendinis pokemonas Palkia Raid Battle turėtų pasirodyti jau iki vasario 28 dienos. Taip pat skelbiama, kad Pokemon Go bendruomenė diena turėtų įvykti jau vasario 16 dieną.