„The Walking Dead“ serialo gerbėjams aktoriaus Ross‘o Marquand‘o tikrai pristatinėti nereikia. Šiame seriale jis sukūrė puikiai įsimenamo ir atpažįstamo Aaron‘o vaidmenį, kuris yra ilgiausiai Aleksandrijos saugumo zonoje išgyvenęs veikėjas.

Taip pat komiksų gerbėjams šis aktorius puikiai pažįstamas iš šių metų hitu vadinamo „Avengers: Infinity War“ filmo. Šioje juostoje Ross‘as į didįjį ekraną grąžino Raudonąją Kaukolę, kurį paskutinį kartą matėme filme „Captain America: The First Avenger“ (tuomet vaidmenį kūrė Hugo Weaving).

Charizmatiškasis aktorius neseniai apsilankė ir mūsų pokalbių kambaryje, kuriame pakalbėjome ne tik apie aktorystę, bet ir, žinoma, apie kompiuterinius žaidimus. Juos Ross‘as ne tik žaidžia, bet ir jiems skolina savo balsą.

Interviu buvo duotas rugsėjį „Litexpo“ parodų rūmuose vykusio „Comic Con Baltics 2018“ renginio metu.

Pradėkime nuo dažniausiai užduodamo klausimo. Kaip tapai aktoriumi?

Mažas paukštelis pačiulbėjo. Juokauju [juokiasi]. Aš vaikystėje buvau skautas ir nemažai pasirodydavau prie stovyklavietės laužo, kur atlikdavome įvairius iš tėvų išgirstus juokelius, juo pašiepdavome. Tai tie kvaili juokeliai, kurie vadinami „dad jokes“. Mes tai darėme daugybę metų ir man tai ėmė labai patikti. Taip ir atsirado užuomazgos. Vėliau mokykloje ir studijų metais aš vis atsidurdavau ant teatro scenos. Vėliau man labai pasisekė gauti vaidmenį televizijos seriale ir tuomet prasidėjo maratonas, kuris tęsiasi iki šiol. Tai nebuvo labai lengva ir mano pastangos truko apie penkiolika metų. Daug kas nesupranta, kad tu gali paaukoti dešimtmetį tam, kad per vieną vakarą taptum žvaigžde.

Kuo Tau labiausiai patinka aktorystė?

Man tikrai labai patinka, kad galiu papasakoti daugybę įspūdingų istorijų. Taip pat tai leidžia įsikūnyti į daugybę įvairių personažų. Vaikystėje mano mėgstamiausia šventė buvo Helovynas, nes vieną dieną per metus galėjau būti kažkuo kitu, ne savimi. Tuo man labiausiai ir patinka aktorystė – aš galiu vaidinti vis naują veikėją kas kartą gavęs naują darbą. Aš myliu tai.

Ar galėtum pasidalinti kokia nors įdomia patirtimi iš savo aktoriaus karjeros?

Aš galėčiau pasidalinti daugybe tokių patirčių [juokiasi]. Mes daugybę laiko praleidžiame filmavimo aikštelėje, tad būtinai kas nors nutinka, ką smagu prisiminti. Aš vis pagalvoju apie Josh‘ą McDermitt‘ą („The Walking Dead“ serialo aktorius – aut. past.), su kuriuo mes visuomet daug prisijuokdavome kai kameros būdavo išjungtos. Aš manau, kad tai yra svarbu tokiame seriale, kaip „The Walking Dead“ palaikyti gerą nuotaiką, juokauti ir krėsti vienas kitam pokštus. Geriausia, kad mes visada randame teigiamų dalykų net ir toje niūrioje nuotaikoje, kurią kuriame filmuodami serialą.