Naujausi konsolių pardavimų duomenys iš D. Britanijos teigia, jog po „Grand Theft Auto IV“ žaidimo pasirodymo, „Xbox 360“ konsolių yra parduodama 18 procentų daugiau, negu „PlayStation 3“.

Dar geresnės naujienos „Microsoft“ buvo ir tai, jog D. Britanijoje 57 procentai visų parduodamų „GTA IV“ žaidimų yra skirti „X360“ konsolei, o 43 procentai – „PlayStation 3“. Iš viso per keturias pardavimų savaites šioje šalyje jau yra parduota 1,3 milijonai „GTA IV“ žaidimo kopijų.

Palyginimui galime pateikti, jog panašius pardavimus pavyko pasiekti „FIFA 08“ per visus praėjusius metus. Ir jis buvo perkamiausias žaidimas D. Britanijoje 2007-aisiais. Žaidimas taip pat turėjo didelės įtakos padidėjusiems konsolių pardavimams. Štai lyginant 4 savaites prieš „GTA IV“ pasirodymą ir po, tai „X360“ pardavimai augo net 47 procentai, tuo tarpu „PS3“, kuris sulaukė ir kito hito „GT 5 Prologue“, vos 8 procentais.

Tiesa, žvelgiant į bendrus pardavimus šioje šalyje šiais metais, tai „Sony“ kol kas akivaizdžiai laimi. „PS3“ konsolių buvo parduota 10 procentų daugiau, nei „Xbox 360“.