Vis dėl to dalis gandų nepasitvirtino. Kol kas nebuvo paskelbta jokia oficiali PSP išleidimo data JAV. Priminsiu, jog PSP Japonijoje buvo išleistas Gruodžio pradžioje. Jo kaina siekia 185 dolerius ir pagal Sony, ji jau pardavė apie 510 000 platformos vienetų.

Sony atstovas Kaz Hirai tik prasitarė jog platforma Šiaurės Amerikoje galbūt pasirodys Kovo mėnesį. Ir tai atitinka anskčiau paskleistus teiginius jog platformos išleidimas buvo planuojamas pirmąjį 2005 metų ketvirtį.

Tai pata parodoje buvo net kelios PSP pristatančios prezentacijos, kuriose buvo pateikiama daugybė informacijos apie platformos galimybes. Tai pat Kaz Hirai užsiminė ir apie galimybę sujungti savo PSP su PlayStation 2 žaidimų konsole. Šiuo metu panaši funkcija yra įmanoma su Nintendo GameBoy Advance ir jos GameCube žaidimų platforma.

Tai pat parodoje Hirai dar demonstravo ne tik technines PSP galimybes, bet ir praktines. Pasikvietęs JAV hip-hopo žvaigždę Xzibit jis demonstravo kaip lengvai įmanoma iš asmeninio kompiuterio perkelti muziką į PSP. Hirai dar teigė jog ši platforma daugiausia yra orientuota į 18 – 34 metų vyrus.

Be daugybės PSP funkcijų ir galimybių demonstravimo Hirai neužmiršo paminėti ir žaidimų. Šiuo metu yra numatyta kartu su platforma išleisti ir šiuo žaidimus: Coded Arms, Twisted Metal: Head-On, Dynasty Warriors, Metal Gear Acid, Ape Escape PSP, Hot Shots! Golf PSP, Darkstalkers Chronicle: The Chaos Tower, Archer Maclean’s Mercury, NBA 2005, ATV Offroad Fury, Wipeout Pure, Tony Hawk’s Underground 2, ir Ridge Racers.