„SCEA“ prezidentas Kaz Hirai kalbėdamas naujausiame savo interviu, užsiminė ir apie būsimas „PS“ serijos konsoles. Jo teigimu, „PlayStation 3“ gyvavimo laikas bus apie 10 metų, tuo pačiu pareikšdamas, jog artimiausia konsolė iš „PS“ serijos galėtų pasirodyti ne mažiau nei po penkerių metų.

Savo duotame interviu „CNET“ tinklalapiui Hirai teigė: „mes visados stengiamės, kad mūsų produktų laikas būtų apie 10 metų. Tą mes jau įrodėme su „PlayStation“, o naujoji konsolė „PS3″ ketina būti su jumis dar dešimt metų“.

„Mes neketiname prašyti savo pirkėjus staiga pirkti kitą „PlayStation“. Šitaip būtų iššvaistytos mūsų pirkėjų investicijos ir neracionaliai panaudoti jų pinigai“, – toliau kalbėjo Hirai.

„PlayStation 3“ yra numatytas išleisti šių metų lapkričio mėnesį. „Sony“ ketina pateikti pirkėjams dvi skirtingas jo versijas, pirmoji, su 60 GB kietuoju disku, kainuos 599 eurus (apie 2000 litų), o su 20 GB – 499 eurus (apie 1700 litų).

Tik paskelbusi konsolės kainą, „Sony“ buvo apkaltinta pernelyg aukštai iškėlusi kartelę. Daugelis žaidėjų buvo pasipiktinę tokiais kompanijos veiksmais, bet, pasak Hirai, „PS3 yra vertas kiekvieno sumokėto lito“.

„Aš nemanau, kad kaina yra vienintelis apsisprendimo faktorius, perkant naują konsolę. Manau didžioji dalis pirkėjų ieškodami naujos konsolės atkreipia dėmesį ir į daugiau dalykų“, – sakė jis.