Kompanija ,,Universal Pictures‘‘ ir ,,Strike Entertainment‘‘ ketina prižadinti mieganti padarą, kuris žiemos miegu užmigo dar 1982 metais, kai pasauliui buvo pristatytas John Carpenter sukurtas siaubo filmas ,,The Thing‘‘. Tad praėjus jau 24 metams po šio filmo pasirodymo – jo laukia perdirbinys.

Scenarijų naujam filmui parašys ,,Battlestar Galactica‘‘ vykdomasis prodiuseris Ronald D. Moore. Šis prodiuseris yra veteranas kuriant sci-fi žanro serialus televizijai. Jis yra parašęs ir prodiusavęs nemažai ,,Star Trek‘‘ ir ,,Roswell‘‘ serialo epizodų. O šio perdirbinio prodiuseriu taptu David Foster.

John Carpenter 1982 metais sukurtas ,,The Thing‘‘ buvo vienas baisiausiu filmų tais metais, kuriame butybės terorizavo į Antarktida atvykusius tyrinėtojus.

Dabar tik galėtumėm įsivaizduoti kaip viskas atrodytu šiais laikais sukurtas šio filmo perdirbinys. Kada specialieji efektai išdarinėja tokius stebuklus. Žinoma vilčių į tai galima sudėti daug, bet ar jos pasiteisins ? Manau atsakymą į tai sužinosime kai tik išvysime šį filmą jau pilnai perdirbta ir užbaigta.