„CD Projekt“ vadovas Marcin Iwinski atskleidė „The Witcher 2: Assassins of Kings”.

Neseniai pasirodęs filmukas nėra skirtas žaidėjams, nes prie jo matome užašą „internal use only“. Bet vienaip ar kitaip mes jį galime pasižiūrėti, kadangi šis filmukas buvo pastebėtas „YouTube“ ir daugelyje kitų tinklapių. „CD Projekt“ neliko nieko kito tik kaip patvirtinti žaidimą. Naujajame žaidime mes vėl imsimes mutanto kovotojo su monstrais raganiaus Geralto vaidmens. Žaidimas turės žymiai pagerėjusią grafiką ir daugybę pasikeitimų, kurie žaidimą turėtų padaryti dar nuostabesniu.

Nuostabi grafika žaidėją turėtų priversti aikčioti. Filmuke buvo pademonstruotas miestas virš kurio skraidė ir ugnimi spjaudėsi milžiniškas drakonas. Dienos ir nakties ciklas buvo visiškai perdirbtas ir atrodys dar nuostabiau nei anksčiau. Atnaujinto grafinio varikliuko dėka, žaidimas turės realistiškiausią grafiką RPG žaidimų istorijoje.

Visiškai perdirbti veikėjų dialogai skambės ir atrodys dar geriau nei ankstesniame žaidime. Patobulinta fizika leis paveikti daugybe aplinkos objektų, geresnis AI pasižymės dar didesniu intelektu ir reikš emocijas priklausomai nuo aplinkos. Smarkiai atnaujinta kovos sistema turėtų suteikti dar daugiau laisvės žaidėjui kautynių metu.

Kol kas žaidimo išleidimo data neskelbiama. Konsolėms skirto „The Witcher: Rise of the White Wolf“ žaidimo kūrimas buvo kuriam laikui sustabdytas. Manoma, kad kaip ir ankstesnysis serijos žaidimas, „The Witcher 2“ bus skirtas išskirtinai PC platformai.