Kūrėjas: Mad Doc Software
Leidėjas: Vivendi universal
Žanras: Strategija

Leidėjų kompanija Vivendi Universal pristatė Mad Doc Software kūrėjų naują darbą – Empire Earth2. Žaidimą ruošiamasi išleisti 2005 – ųjų metų vasario mėnesį. Žaidimas bus sukurtas žymiai pagerinto grafinio variklio pagrindu, iš primųjų žaidimo paveikslėlių matyti, kad žaidimo grafika bus įspūdinga, beje paveikslėliai dabar ir yra vieninteliai vaizdai iš žaidimo, deja video klipais kūrėjai mūsų dar “nepavaišino”. Apskritai informacijos apie žaidimą yra labai mažai, bet tikėkimės, kad artimiausiu matu jos atsiras kur kas daugiau.

Mad Doc Software teigimu žaidime bus net 14 skirtingų civilizacijų, kurios vystysis iki naujausiųjų laikų (iki dabarties). Žadama tikroviskas pasaulis, nauja dinamika, geresnis dirbtinis intelektas bei metų laikai, bus visko lietaus sniego, rūko ir kt.
Tinklinis žaidimas taip pat nebuvo užmirštas ir jis pasikeis nemažiau nei pasikeis visas žaidimas, teigė kūrėjai.

Mad Doc Software yra užsibrėžusi tik vieno tikslo – sukurti neką prastesnį žaidimą, kaip Empire Earth. Pirmoji dalis buvo pripažinta daugybės strategijos mėgėjų, pats žaidimas buvo tituluojamas, kaip vienas geriausių metų žaidimų. Tikėkimės, kad kūrėjams pavyks sukurti puikų žaidimą, kurį žaistų visas pasaulis.