Kaip jau skelbėme vakar, „Mass Effect 3“ kūrėjai nusprendė, jog kosminės odisėjos trilogojos paskutinysis žaidimas privalo turėti daugelio žaidėjų režimą. Šiandien jau galime apie šią serijos naujovę sužinoti daugiau.

Daugelio žaidėjų režimas „Mass Effect 3“ – tai ne komandiniai tarprasiniai mūšiai internete. Tai siužetinis žaidimo išplėtimas su visiškai naujomis užduotimis, į kurį bus galima pasikviesti iki trijų draugų.

Kaip teigė „BioWare“ atstovas spaudai Chris Priestly, bendradarbivimo režimas pasakos istoriją apie alternatyvų būdą laimėti kovą prieš pagrindinius žaidimo piktadarius Reaper’ius.

Už kooperatyvinę žaidimo dalį atsakinga dar neseniai įkurta vidinė „BioWare“ studija „BioWare Montreal“. „Mass Effect 3“ nuo pradžių pradėjusi kurti „BioWare Edmonton“ šiuo metu vis dar poliruoja vienam žaidėjui skirtą siužetinę kampaniją. Dėl šios priežasties kūrėjų pasirinkimas išplėsti žaidimą nauju režimu nepadarys jokios įtakos jo siužetinei kampanijai, dėl kurios jis ir laukiamas.

Bendradarbiavimo režime žaidėjams teks susikurti visiškai naujus ir unikalius veikėjus. Žinomiausi serijos veikėjai kaip kapitonas Shepard’as, Garrus Vakarian, Ashley Williams ar Liara T’Soni nebus valdomi naujajame režime. Jie lieka tik pagrindinėje siužetinėje kampanijoje.

„Mass Effect 3“ išleidimas įvyks kitų metų kovo 6 dieną AK, PS3 ir X360 platformoms.