Kaip praneša portalas „VG247“, „Take-Two“ ir „Rockstar Games“ nusprendė paviešinti šiek tiek oficialios informacijos apie penktąją serijos „Grand Theft Auto“ dalį.

Pirmiausia buvo atsakyta į klausimą, kur gi vyks būsimojo žaidimo veiksmas. Po vakar pasirodžiusio pirmojo filmuko pasklido kalbos, jog veiksmas bus vėl perkeltas į San Andreas valstiją, kurią sudaro Los Santos, San Fiero ir Las Venturas meistai. Kūrėjai paskelbė, jog spėjimai buvo visai netolimi. „Grand Theft Auto V“ veiksmas vyks Los Santos mieste ir jo apylinkėse. Beje, pats miestas yra perkurtas ir nebus visiška kopija miesto, pažįstamo iš „Grand Theft Auto: San Andreas“ dalies.

Kalbant apie žaidimo istoriją, šiuo metu mes žinome tik tiek, jog pagrindinis herojus sieks šlovės ir turtų kažkur Pietų Kalifornijoje esančiame mieste.

Žaidimo kūrimu rūpinasi Edinburge įsikūrusi studija „Rockstar North“, jos pavadinimą jau buvo galima pamatyti vakar pasirodžiusime filmuke.

Pasak „Take-Two“ atstovo, „Grand Theft Auto V“ juda visiškai nauja linkme, pasiūlydamas žaidėjui visiškai atvirą pasaulį, įdomų siužetą su daugybe užduočių ir daugelio žaidėjų režimą. Beje, kaip jau vakar buvo galima pastebėti, žaidimo pasaulis nuo ankstesnių dalių šį kartą išsisikirs šunimis ir moterimis policininkėmis.

„Grand Theft Auto V“ – dar vienas apgalvotas „Grand Theft Auto“ visatos atnaujinimas“ – teigė „Rockstar“ vadovas Sam’as Houser’is. „Mes labai džiaugiamės, jog pagaliau galėsime pasidalinti su žaidėjais visomis savo idėjomis.“

Daugelio laukiamo žaidimo platformos ir išleidimo data vis dar lieka paslaptyje. Beje, jei dar nematėte debiutinio filmuko, jį galite pažiūrėti čia.