Iki šiol „Xbox 360“ konsolėje jau buvo galima žaisti tam tikrus jos pirmtako žaidimus, pasinaudojant konsolės senų žaidimų palaikymo galimybe. Bet greitai reikalai turėtų dar labiau pasikeisti į gerąją pusę.

Jau labai greitai, norint išbandyti senesnius „Xbox“ žaidimus, tokius kaip „Halo“, „Fable“ ar „Psychonauts“ nereikės net diskų.

„Microsoft“ neseniai paskelbė, kad švęsdama savo paslaugos „Xbox Live“ penkerių metų jubiliejų, šiuos tris žaidimus, o taip pat ir žaidimą „Crimson Skies: High Road to Revenge“, kito mėnesio pradžioje patalpins į „Xbox Live Marketplace“.

Ši naujoji programa turėtų vadintis „Xbox Originals“, o joje siūlomi seni žaidimai kainuoti po 1,200 „Microsoft“ taškų (arba 15 dolerių). Kompanija skelbia, kad ateityje vartotojai turėtų sulaukti ir daugiau senų žaidimų.

„Xbox Originals“ turėtų debiutuoti gruodžio 4 dieną, kartu su naujai pasirodysiančiu programinės įrangos atnaujinimu.

Jubiliejaus proga „Microsoft“ siūlys ir daugiau dovanų šios paslaugos vartotojams, viena jų – nemokamas žaidimas. Nuo lapkričio 15 dienos žaidėjai galės per 48 valandų laikotarpį atsisiųsti Carcassonne žaidimą.