Leidėjos „Vivendi Universal Games“ subsidijuojama firma „Blizzard Games“ nusprendė uždaryti savo antrinę studiją „Blizzard North“, kuri yra JAV, Bei Ërijoje. Kolektyvas nėra atleidžiamas, o perkeliamas į Irviną, pietų Kalifornijoje.

„Blizzard North“ šiuo metu dirba prie projekto, apie kurį nieko nėra žinoma, tačiau plačiojoje visuomenėje sklando gandai, jog tai turėtų būti „Diablo“ frančizės tęsinys, o darbus prie šio projekto studija pratęs po persikraustymo.

Pasak „Blizzard“ prezidento ir vieno iš įkūrėjų, Mike Morhaime: „Taip sukuriame galimybę visoms mūsų komandoms bendradarbiauti.“

Bei Ërija biuro uždarymas buvo įtakotas ir keleto svarbių žmonių išėjimo iš kompanijos. Tarp jų vieni iš įkūrėjų: Davidas Brevikas, Erikas Schaeferis ir Maxas Schaeferis bei Billas Roperis, 2003-iais įkūrę savo firmą – „Flagship Studios“.

Po jų pasitraukimo, pasitraukė dar keletas, kūrybinį darbą dirbusių žmonių ir įkūrė dar vieną nepriklausomą firmą – „Castaway Entertainment“, kuri buvo suformuota tais pat – 2003-iais metais.

Šiek tiek ankščiau, 2000-ais buvo pirmasis „pabėgimas“, kai keletas žmonių pasitraukė iš „Blizzard North“ ir įkūrė „ArenaNet“, kuri sukūrė MMO žanro žaidimą „Guild Wars“, platinamą „NCSoft“.