Spalio 29-30 dienomis, Vilniuje, vyks didžiausias iki šiol matytas renginys žaidėjams ir žaidimų gerbėjams „GameOn 2016“. Pernai „Siemens“ arenoje vos išsitekęs renginys šiemet keliasi į didesnes patalpas ir truks dvi dienas. Organizatoriai praneša, kad prekyba bilietais prasidės jau šį trečiadienį, birželio 8 dieną, tačiau tie kurie renginyje lankėsi pernai, išankstinius bilietus gali įsigyti jau dabar.

„GameOn 2015“ tapo vienu didžiausiu ir reikšmingiausiu kultūriniu įvykiu Lietuvos žaidėjų gyvenime. Sausakimšą „Siemens“ areną aplankę žaidimų gerbėjai ir entuziastai turėjo galimybę išvysti populiariausius žaidimus, išmėginti žaidimams skirtą įrangą, stebėti aistringas e-sporto kovas, susitikti su bendraminčiais ir iškiliausiais „Youtube“ turinio kūrėjais.

Šiais metais renginio organizatoriai žada tas pačias pramogas ir dar daugiau: dvigubai didesnę konferenciją, dvigubai daugiau e-sporto kovų ir daug daugiau erdvės renginio dalyviams ir žiūrovams. Spalio 29-30 dienomis parodų ir kongresų centre LITEXPO  vyksiančiame renginyje dalyvaus pasaulinio garso žaidimų kūrėjų studijos, bus demonstruojami naujausi virtualios realybės sprendimai, o e-sporto turnyre susirems pajėgiausios regiono komandos.

„GameOn“ organizatoriai teigia, kad šiemet, kaip ir pernai, didelę dėmesio dalį skirs naujausiems žaidimams ir technologijoms, tačiau taip pat atskleidė, kad didesnis parodos plotas leis įgyvendinti keletą naujų idėjų. „Pernykštis „GameOn“ buvo puikus pavyzdys, kad žaidimų kultūra domisi ne tik aistringi žaidėjai, bet ir jų draugai ar artimieji. Su magišku žaidimų pasauliu nesusidūrusiems žmonėms kursime specialią ekspoziciją, taip pat pasiūlysime unikalaus ir edukacinio turinio šeimoms ir pedagogams.“ — sakė GameOn organizatorius Jonas Brazys.

Greta keleriopai išsiplėtusios parodos zonos, dalyvių taip pat lauks ir pernai didžiulio susidomėjimo sulaukusi žaidimams skirta „Nordcurrent“ konferencija. Šiemet „GameOn“ konferencija turės net dvi atskiras dalis, kurių viena, kaip ir pernai, bus skirta žaidimų kultūrai plačiąja prasme, o antroji – žaidimų kūrėjams. „Žinome, kad šiemet renginyje sulauksime gausybės žaidimų kūrėjų iš Lietuvos ir užsienio, tad nutarėme surengti konferenciją, kurios metu renginio dalyviai galėtų pasidalyti patirtimis, aptarti svarbiausius mūsų regiono iššūkius ir paklausyti pranešimų kuriuos skaitys industrijos lyderiai ir veteranai.“ — teigia vienas iš konferencijos kuratorių, „Nordcurrent“ komunikacijos vadovas Ričardas Jaščemskas.

„GameOn“ organizatoriai žada, jog tai tik pirmosios naujienos apie tai, ko žaidėjai gali laukti „GameOn 2016“ renginyje. Jonas Brazys teigia, kad parodoje dalyvaus kelios pasaulinio garso žaidimų kūrėjų studijos ir žaidimams skirtos įrangos gamintojai, o e-sporto erdvėje bus pristatyta specialiai šiam renginiui sukurtų žaidimų kompiuterių serija.

Oficiali prekyba bilietais prasidės jau šį trečiadienį, birželio aštuntą dieną, tačiau organizatoriai paruošė siurprizą tiems, kas renginyje lankėsi ir pernai. „Kartu su bilietu platinimo partneriu TIKETA nutarėme padėkoti visiems tiems, be kurių šių metų „GameOn“ nebūtų įmanomas. Žinoma, kalbu apie žaidėjus, kurie pernai patikėjo mumis ir kartu su visais sukūrė įsimintiniausią metų įvykį. Visi buvę renginyje pernai, šiemet galės įsigyti bilietus šiek tiek anksčiau ir pigiau nei visi kiti.“ — pasakojo Jonas Brazys ir pridūrė, kad šiuos specialius bilietus įsigiję žaidėjai į renginį galės patekti valanda anksčiau nei likusieji.

Organizatoriai primena, kad pirmieji suskubę įsigyti bilietus, juos nupirks pigiausiai. Renginio lankytojams siūlomi trijų tipų bilietai: dienos bilietas, fano bilietas, kurį įsigiję žaidėjai renginyje galės lankytis abi dienas bei gaus specialių dovanų krepšelį, ir šių metų naujovė — šeimos bilietas.

„GameOn 2016“ bilietų kainos kol kas yra ypač žemos, bilietus platina TIKETA.