Pirmasis teaser’is atrodo pateisino žiūrovų lūkesčius, per 1 dieną surinkęs daugiau nei 80 000 peržiūrų. Jis nėra labai ilgas ir tikrai nėra vientisas, daugiau epizodiniai vaizdai kursto vaizduotę ir leidžia bent vieną minutę įsijausti… Daugybė „flašų“ bei apokalipsės šauksmas smelkiasi iš šio trumpo filmuko. Išankstinė nuomonė – pirmų dviejų dalių neaplenks, tačiau bus penas sielai ir akims.

Ateities John Connor buvo išsaugotas tam, kad išgelbėtų žmoniją nuo gresiančios pražūties, tačiau, kaip matome iš trailer’io… bus sunku vien išgyventi. Dabar prisidės ir dar vienas veikėjas – Marcus Wright – jaunesnis Kyle Reese, kaip prisimenate John’o tėvas (vaidina Sam Worthington) – per ataką netekęs atminties. Dabar, kai Skynet’as pasiruošė paskutiniajai atakai prieš žmonių rasę John’as ir Marcus’as turi sunaikinti Skynet’o korporaciją, jiems to neįvykdžius, žmonės taps išnykusia rūšimi.

O kaipgi dėl „amžinojo“ Terminatoriaus A. Schwarzenegger? Juk, žinoma, kad jis jau nebedalyvaus ketvirtojoje dalyje, bet kūrėjai dėl to per daug nepergyveno ir greitai surado naują T-800. Tai Austras Roland Kickinger (Foto), visgi, jie nekeis Terminatoriaus modelio, paliks patį pirmąjį iš pirmosios dalies, bent šis tas seno gero.

Premjera 09 05 22 JAV