Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija (LŽKA) organizuoja pirmąjį, kasmetinį renginį žaidimų kūrėjams – GAMEON! Daugiau nei šimtas žaidimų kūrėjų iš visos Lietuvos rankas spaus ir patirtimi dalinsis jau liepos 12 dieną meno centre Rupert, Vilniuje.

GAMEON – pirmasis specializuotas tokios apimties renginys Lietuvoje, kuriame tikimasi sulaukti daugiau nei 140 dalyvių iš visos Lietuvos. Vilniuje susirinksiantys žaidimų kūrėjai turės unikalią progą susipažinti, pasidalinti patirtimi ir išgirsti apie kolegų pasiekimus. Nors renginys atviras visiems suskubusiems registruotis, jo programa skirta žaidimų industrijos profesionalams ar jauniems žmonėms, kurie siekia jais tapti.

„Šiuo renginiu tikimės suformuoti renginių Lietuvoje tradiciją. Kiekvienai valstybei būtinas renginys, kur susirinkę tos šalies žaidimų industrijos atstovai galėtų aptarti kasdienio darbo realijas. Akivaizdu, kad Lietuvai toks renginys yra būtinas, nes nepaisant to, kad renginys vyksta atostogų sezono įkarštyje, susidomėjimas stulbinantis – išankstinės registracijos metu visos vietos buvo užpildytos likus dviems savaitėms iki renginio, tačiau mes pasiruošę priimti visus atvykusius.“ – pasakoja renginio partneris ir vienas bendrovės „Nordcurrent“ vadovų Sergejus Trofimovas.

GAMEON konferencijos metu bus aptartos techninės žaidimų kūrimo subtilybės – animacija, garso dizainas, darbas su Unity, tačiau netrūks ir platesnio pobūdžio pranešimų.

„Labai džiugu ir reikšminga yra tai, kad šiame renginyje sulauksime kelių ypač svarbių pranešėjų. Konferencijos metu Microsoft išsamiai pristatys savo platformas ir, tikimės, atsakys į visus kūrėjams kylančius klausimus. GAMEON lankytojai taip pat turės progą pirmieji pamatyti, išgirsti ir pabendrauti su į Lietuvą atsikrausčiusia žaidimų leidybos bendrove „Game Insight“ ar paspausti ranką globalius App Store topus užkariavusiam „100 balls“ žaidimo kūrėjui Giedriui Talžūnui“ – renginio programą pristato Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos direktorius Gediminas Tarasevičius.

GAMEON konferencija vyks visą dieną. Ryte vyksiančiame suvažiavime laukiami visi Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos nariai, o nuo pietų prasidėsiančią pranešimų sesiją galės aplankyti visi. Tačiau norint gauti patogesnę vietą lankytojams patariama užpildyti nemokamą registracijos formą.

Daugiau apie konferenciją GAMEON ir renginio programą sužinosite bei užsiregistruoti galėsite apsilankę LŽKA interneto svetainėje.