„Pirk PC žaidimą“, kaip ir kiekvieną mėnesį, skelbia spalio mėnesį labiausiai pirktų žaidimų TOP’ą, kuris atskleidžia žaidimų industrijos tendencijas Lietuvoje. Tiesa, šį mėnesį yra tikrai nemažų siurprizų.

[li]1.Farming Simulator 2013 (naujiena)[/li][li]2.FIFA 13 + FIFA 13 Ultimate Edition (2*)[/li][li]3.Battlefield 3 (3)[/li][li]4.NBA 2K13 (naujiena)[/li][li]5.Medal of Honor: Warfighter Limited Edition (naujiena)[/li][li]6.Counter-Strike: Global Offensive (1)[/li][li]7.Dishonored (naujiena)[/li][li]8.XCOM: Enemy Unknown (naujiena)[/li][li]9.Borderlands 2 (5)[/li][li]10. Diablo III (10)[/li]

* – pozicija, kurią žaidimas užėmė praeitą mėnesį

Bene labiausiai stebina „Farming Simulator 2013“ užkopimas į TOP’o viršūnę (matyt lietuviams iš tikrųjų patinka padirbėti fermoje). Nenuostabu, jog atsirado nemažai naujienų, kadangi spalis buvo pakankamai turtingas naujais ir itin lauktais žaidimais, dėl ko naujasis „Counter-Strike“ apleido savo pozicijas. Tuo tarpu „FIFA 13“, „Battlefield 3“ bei „Diablo III“ toliau karaliauja savo ankstesnėse pozicijose.