Kaip ir kiekvieną mėnesį savo labiausiai parduodamų žaidimų TOP’u dalinasi „Pirk PC žaidimą“ internetinė parduotuvė. Jeigu domiesi, kokie žaidimai buvo populiariausi sausį ir ką žaidėjai pirko sau ir savo draugams, pakliuvai į teisingą vietą.

„Pirk PC žaidimą“ pardavimų TOP 10 (sausis)
[li]1.Farming Simulator 2013 (3*)[/li][li]2.Battlefield 3 + Premium + Premium Edition (1)[/li][li]3.Call Of Duty: Black Ops 2 (2)[/li][li]4.ARMA 2: Combine Operations (4)[/li][li]5.Counter-Strike: Global Offensive (5)[/li][li]6.DmC: Devil May Cry (naujiena)[/li][li]7.Preorder StarCraft 2: Heart of the Swarm + BETA (naujiena)[/li][li]8.Call Of Duty: Modern Warfare 3 (9)[/li][li]9.Dark Souls Prepare to Die Edition (naujiena)[/li][li]10.Starcraft 2 (naujiena)[/li]

* – praeitą menėsį žaidimo užimta pozicija

Kaip ir gruodį, taip ir sausio mėnesį pardavimų TOP’as išliko beveik identiškas. Žemės ūkio simuliatorius tarp lietuvių, pasirodo, yra stebėtinai populiarus. Populiariosios šaudyklės ir toliau mainosi vietomis, tačiau nekrenta iš populiariausiųjų viršūnės. Starcraft II papildymo Heart of the Swarm paskelbimas, rodos, išpopuliarino šį žaidimą dar kartą. Tuo tarpu savo vietą atrado ir naujoji Devil May Cry dalis.