Kaip ir kiekvieną mėnesį savo labiausiai parduodamų žaidimų TOP’u dalinasi „Pirk PC žaidimą“ internetinė parduotuvė. Jeigu domiesi, kokie žaidimai buvo populiariausi kovą ir ką žaidėjai pirko sau ir savo draugams, atsivertei tinkamą naujieną.

„Pirk PC žaidimą“ pardavimų TOP 10 (lapkritis)

[li]1.Battlefield 4 (1*)[/li][li]2.Assassin’s Creed IV: Black Flag (naujiena)[/li][li]3.Call of Duty: Ghosts (3)[/li][li]4.Battlefield 3 (12)[/li][li]5.Diablo 3 (13)[/li][li]6.Need for Speed: Rivals (naujiena)[/li][li]7.ARMA 3 (9)[/li][li]8.Grand Theft Auto V (PS3/XBOX360) (naujiena)[/li][li]9.Farming Simulator 2013 (4)[/li][li]10.Batman™: Arkham Origins (7)[/li]

* – praeitą mėnesį žaidimo užimta pozicija. Naujiena reiškia, jog žaidimas grįžo į topą arba jame yra pirmą kartą.


Turbūt nieko nestebina, kad Battlefield 4 jau antrą mėnesį didvyriškai laikosi aukščiausioje TOP’o pozicijoje, o jam ant kulnų lipa lapkritį pasirodžiusi ketvirtoji „Assassin’s Creed“ dalis bei pirmojo asmens šaudyklė – konkurentė „Call of Duty: Ghosts“. Kiek stebina ir staiga vėl ūgtelėję Battlefield 3 bei Diablo 3 pardavimai. Tuo tarpu ARMA 3, Farming Simulator 2013 ir naujoji „Batman“ dalis yra po truputį stumiama žemyn TOP’o naujokų.