Sveikas atvykęs į praeito mėnesio žaidimų pardavimo TOP’us, kuriuos pristato internetinė žaidimų parduotuvė „Pirk PC žaidimą. Jei įdomu ką lietuviai praeitą mėnesį pirko sau ar savo draugams, tai akis nukreipk žemiau!

„Pirk PC žaidimą“ pardavimų TOP 10 (2014 kovas)

[li]1.Farming Simulator 2015 (naujiena*)[/li][li]2.NBA 2K15 (naujiena)[/li][li]3.FIFA 15 (1)[/li][li]4.Counter-Strike: Global Offensive (2)[/li][li]5.World of Warcraft – Warlords of Draenor (naujiena)[/li][li]6.F1 2014 (naujiena)[/li][li]7.Middle Earth: Shadow of Mordor (naujiena)[/li][li]8.Lords Of The Fallen (naujiena)[/li][li]9.Borderlands: The Pre-Sequel (naujiena)[/li][li]10.DayZ (naujiena)[/li]

* – žaidimo praeitą mėnesį užimta pozicija. Jei yra žodis „naujiena“, tai reiškia, jog žaidimas TOP’e yra pirmą kartą arba į jį sugrįžo po pertraukos.

Nors viena vertus TOP’as yra tiesiog grūste prigrūstas naujienų, tačiau tai nestebina. Rudenį juk renkame visokio tipo derlių – tuo tarpu ir žaidimų. Beveik visas TOP’o vietas užkariavo nauji arba seniau TOP’e buvę žaidimai. Savo pozicijų iš praeito mėnesio nepaleido tik „FIFA 15“ ir „Counter-Strike: Global Offensive“. Tuo tarpu rodos, jog naujas „Farming Simulator“ žaidimas, visai kaip jau buvę, žada valdyti aukščiausią TOP’o poziciją.