Pigu.lt parduotų žaidimų TOP 10 (gegužė):

1. Diablo III

2. Forza Motorsport 4

3. Mafia II

4. Max Payne 3

5. The Elder Scrolls V: Skyrim

6. Gears of War 3

7. Grand Theft Auto IV (platinum leidimas)

8. Call of Duty: Black Ops

9. Final Fantasy XIII

10. Uncharted 3: Drake’s Deception

Tikriausiai niekas neabejojo, kad „Diablo III“ taps perkamiausiu gegužės mėnesio žaidimu. Lietuvos žaidimų pardavėjai „Diablo III“ pasirodymo proga organizavo įvairius renginius, gundė ypatingomis akcijomis, gausiai reklamavosi bei kitais būdais kvietė ateiti ir išleisti kuo daugiau pinigų.

 

Tokia pati sėkmė neaplankė kito gegužės mėnesio sunkiasvorio – „Max Payne 3„. Ši trečio asmens šaudyklė iš „Rockstar“ debiutavo ketvirtoje vietoje. Galima tik spėlioti, kokią įtaką „Max Payne 3“ pardavimų rodikliams turėjo visą žaidėjų bei žiniasklaidos dėmesį pasivogęs „Diablo III“ startas.

 

Žvelgiant į kitus TOP’o gyventojus, galima daryti tokią pačią išvadą, kaip ir kiekvieną mėnesį, – Lietuvos žaidėjai perka ne tai, kas nauja ir madinga, o tai, kas pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Tikimės, kad mūsų rašomos recenzijos padeda atsirinkti pačius geriausius žaidimus.


Pigu.lt artimiausiu metu ims prekiauti trečio asmens šaudykle „Inversion„, asmeniniams kompiuteriams skirta „Ghost Recon: Future Soldier“ versija, pagal filmą kurta šaudykle „Men in Black: Alien Crysis„, vasaros sporto žaidimu „Summer Stars„, o taip pat MMORPG žanro atstovu „Guild Wars 2“ (Standard Pre-Purchase Edition).


Pigu.lt, Games.lt

3 Komentarai

 • killeriuxxx
  Posted 2012-06-09 22:58 0Likes

  O šį mėnesy kad ir bus MP3

 • aiwaris
  Posted 2012-06-10 06:12 0Likes

  prajuokino sita eilute „kas pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu“ del Diablo III ir kurgi jus matot sitam slamste gera kainos kokybes santyki:-]:P

 • Artojas
  Posted 2012-06-10 13:04 0Likes

  aiwaris rašė:
  prajuokino sita eilute „kas pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu“ del Diablo III ir kurgi jus matot sitam slamste gera kainos kokybes santyki:-]:P

  Išlupai žodžius iš konteksto, brol. Sakinio pradžia „Žvelgiant į kitus TOP’o gyventojus…“.

Komentuoti