Ilgametis studijos Lionhead vadovas, Black & White ir Fable žaidimų vyriausiasis dizaineris, Peteris Molyneux, šiuo metu dirbantis nuosavoje nepriklausomoje studijoje, puslapiui Techradar išvardino penkis savo mėgstamiausius žaidimus.

World of Warcraft

„Tai buvo mano pirmoji pažintis su MMO žaidimais. Nors dabar truputį gailiuosi iššvaistęs jam tiek daug laiko, vis dar manau, kad tai nuostabus žaidimas.

Kai kurios nepastebimos World of Warcraft subtilybės – motyvacijos stiprinimas pridėliojant daiktų, dėl kurių norisi žaisti ne valandų valandas, o mėnesių mėnesius – buvo tokios įkvepiančios.“

Clash of Clans

„Tai, ką jie padarė, yra tiesiog genialu. Bežaidžiant mane pirmą kartą apėmė noras leisti pinigus. Žinau, kad daugelis žmonių industrijoje vaikšto užrietę nosis prieš Clash of Clans, tačiau tai puikiai subalansuotas žaidimas.“

Half-Life 2

„Daug kalbama apie The Last of Us ir tai, kaip šis žaidimas pademonstruoja, kad pasitelkiant veikėjus žaidimą galima padaryti dešimt kartų geresniu.

Bet aš vis tiek rinkčiausi Half-Life seriją. Pasirinkčiau Half-Life 2, skirtą asmeniniams kompiuteriams. Man atrodo, kad būtent čia gimė tikrieji personažų vedami žaidimai. Ir nors dabar jam jau daug metų, šis žaidimas nei trupučio nepaseno.“

The Legend of Zelda: Twilight Princess

„Aš manau, kad tai žadą atimantis žaidimas, nuostabiai išnaudojantis techninę įrangą. Peržaidžiau jį keletą kartų.“

Ico

„Tai buvo nelabai sėkmingas, bet dar vienas labai meniškas ir gražus žaidimas. Aš iki šiol manau, kad dar niekas nepralenkė tos viską supančios žaidimo atmosferos. Tai buvo vienas iš pirmųjų žaidimų, kuriame nereikėjo bėgioti aplink ir į viską šaudyti, o reikėjo rūpintis maža mergaite, vardu Yorda.

Jei gali priversti kažką kažkuo rūpintis, tai susidės į kur kas didesnį potyrį.“

Šiuo metu Peteris Molyneux studijoje 22Cans kuria Black & White ir Populous stiliaus žaidimą Godus. Jis pasirodys kitais metais ir bus išleistas asmeniniams kompiuteriams bei mobiliesiems įrenginiams.

Atnaujinta 2013.09.02

Studija 22cans pranešė, kad Windows ir Mac kompiuteriams skirta Godus versija bus išleista rugsėjo 13 dieną.