Kovo mėnuo pasižymėjo rimtais naujų žaidimų startais, bet TOP‘ams tai įtakos neturėjo. Pamažu šylantys orai, o galbūt ir atostogos teigiamai paveikė tik PSP žaidimų pardavimus, o likusias TOP‘ų pozicijas visiškai užgožia klasika.

 „Topo centro“ TOP 10 (visos sistemos) 03.01 – 04.01
Dragonball Z: Tenkaichi Tag Team (PSP)
Grand Theft Auto: San Andreas (PC)(+0)
Call of Duty: Modern Warfare 3 (PC/X360/PS3)(-2)
Call of Duty: World at War (PC/X360/PS3) (—)
Need For Speed: Underground  (PC)(–)
Need for Speed Carbon Own the City (PSP)(+1)
Red Dead Redemption (X360/PS3)(—)
Grand Theft Auto: Vice City (PC)(—)     
Grand Theft Auto:Liberty City Stories (PSP)(—)          
Worms Open Warfare (PSP)(—)                

Topas sudarytas skaičiuojant parduotus žaidimus vienetais. Identiški žaidimų „portai“ kelioms tos pačios kartos sistemoms — sumuojami. Skaičius skliausteliuose žymi pasikeitimą lyginant su prieš tai buvusiu topu, (—) reiškia, kad prieš dvi savaites žaidimas nebuvo TOP‘e.


Geriausiai parduodami žaidimai pagal platformas
AK — Grand Theft Auto: San Andreas
PS3 — Call of Duty: Modern Warfare 3
XBOX360 — Red Dead Redemption
Wii — Red Steel 2 Special Edition
PSP — Dragonball Z: Tenkaichi Tag Team
PS2 — Need for Speed: Undercover

Geriausiai parduodamas žaidimas vienai sistemai
— Dragonball Z: Tenkaichi Tag Team (PSP)
Sistema kuriai buvo parduota daugiausiai žaidimų — AK.

Komentarai
Na komentuoti per daug nėra ką. Įspūdingas DBZ kamehameha spėju nutiko dėl kelių priežasčių. DBZ serijos žaidimai visuomet buvo šioks toks deficitas Lietuvoje, o Tenkachi Tag Team ir apskritai neturėjo Europai skirtos laidos. Tad jei kažkas tokių perliukų užveža, tai jie juda kaip karštos bandelės.

O šiaip nepaisant turbulencijų bendrame TOP‘e, atskiri sistemų TOP‘ai atrodo kur kas mažiau pakitę. Lyderiai išliko tie patys, išimtimi tapo tik netikėtai nosį kyštelėjęs „Read Dead Redemption“. Jis figūruoja ir PS3 TOP‘e, turint galvoje dabartinę jo kainą — nestebina.

Jei ne staiga iššokusi Diablo III starto diena, artėjantį balandį ir po jo seksiančius kelis mėnesius pavadinčiau tradicinio žaidimų industrijos atokvėpio metu. Laikotarpiu, kuomet žaidėjai randa laiko peržaisti ar pabaigti dešimtis susikaupusių žaidimų. Bet… Panašu, kad atokvėpis atšauktas.

Primenu, kad balandžio mėnesį mūsų laukia keletas ryškių žaidimų: „Star Wars: Kinect“, „Devil May Cry HD“ trilogijos perleidimas, X360 savininkai pagaliau sulauks Raganiaus Geralto, o PC žaidėjai „Binary Domain“ porto.