MWC 2016 paroda Ispanijoje yra tikras džiaugsmas modernių telefonų entuziastams. Ji atnešė krūvą naujienų – Samsung Galaxy S7/ S7 Edge, LG G5 ir daug kitų modernių telefonų. Na bet turbūt labiausiai lauktu modeliu galima laikyti Xiaomi Mi5. Savybėmis jis niekuo nenusileidžia prieš tai išvardintiems modeliams, tik įsigijimui reikalinga suma yra dvigubai mažesnė.

Kad Xiaomi Mi5 yra aukščiausios klasės telefonas galime suprasti vos tik pamatę jį. Telefono galinė dalis padengta keramine nanodanga, kuri yra žymiai tvirtesnė už metalą ir pagal kietumą vos nusileidžia deimantui. Tiesa, tai bus prieinama tik brangiausioje versijoje. Fiziniame Home mygtuke yra įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas.

Kompaktiškesniu jį daro per daug neišsipūtęs 5,15 colių įstrižainės ekranas. Jo IPS panelė atkuria 1080p raiškos vaizdą. Ekranas praktiškai neturi rėmelio, o tai jį daro dar kompaktiškesniu ir dailesniu.Telefonas yra pirmasis įrenginys, turintis vieną pažangiausių lustų pasaulyje Qualcomm Snapdragon 820. Priklausomai nuo telefono modifikacijos aštuoni jo branduoliai dirba 1,8 – 2,15 GHz dažniu. Taip pat nuo modifikacijos modifikacijos priklauso ir operatyviosios atminties kiekis – 3 arba 4 gigabaitai.

Telefonas turi itin pažangią Sony IMX298 kamerą. Fotografijas ji fiksuoja 16 megapikselių raiška o filmuoti gali itin raiškiu 2160p formatu. Bus galimos telefono modifikacijos su 16, 32 arba gigantiška 128 gigabaitų talpos atmintimi.

Energija kaupiama 3000 mAh talpos akumuliatoriuje. Jei jo talpa Jūsų nestebina gal būt nustebins Quick Charge 3.0 technologija? Penkių minučių įkrovimo pakanka telefonu naudotis 2,5 valandos. Per valandą krovimo baterija įsikraus iki 80 – 90 procentų.Telefoną bus galima įsigyti jau nuo kovo mėnesio. Kainos nėra labai „Xiaomi’iškos“, bet vis tiek labai džiugina. Pigiausią modelį bus galima įsigyti už 300 eurų, o brangiausią už 400 eurų. Tuo tarpu konkurentų iš Apple ir Samsung kainos siekia 800 – 1000 dolerių.

NDTV.com, Games.lt