Įsivaizduokite stačiai išdėliotas Domino žaidimo figūrėles. Pajudinus vieną, kitos krenta paeiliui. Taip sraigtasparnių paplitimas žaidime „Call of Duty: Black Ops“ užkabino opią temą – kur visi žaidimai konsolėms, skirti sraigtasparnių simuliatoriams?

Žinoma, paskraidyti galima ir pačiame „Black Ops“, bet juk to nepakanka. Laimė, „Activision“ išleidžia naują žaidimą sraigtasparnių mylėtojams – „Apache: Air Assault“, garantuodami, kad tai bus geriausias kovinis simuliatorius su sraigtasparniais šios kartos konsolėse.

Ir jei domina kelios atskleistos smulkmenos. Žaidime bus šešiolika misijų, kurios nugabens mus nuo Afrikos pakrantės iki Vidurio Rytų ir Vidurio Amerikos, pavaizduotų realistiškai, naudojant palydovų vaizdą. Žaidėjas galės skristi su skirtingų variacijų sraigtasparniais, su savo ginklais ir kitais privalumais.

Be to, žaidimas turės kelis režimus! Vieni galės mėgautis Arcade režimu, kiti – realistišku režimu, kuris leis įsijausti ir į tikrą sraigtasparnio valdymą. Žaidimas turės multiplayer režimą ir netgi bus galima dviem žaidėjams susidaryti komandą tame pačiame sraigtasparnyje.

Belieka sulaukti geriausio sraigtasparnių simuliatoriaus, o laukti yra ko – juk tiek pažadų!